Wpis z mikrobloga

UWAGA SPOJLERY.

Skonczylem dzis grac w The Last of Us 2 i ponizsze przemyslenia beda zawieraly spojlery, jesli planujesz ograc ta gre, to odradzam czytac.

Gra zajela mi jakies niecale 2 tygodnie, gralem dosc w powolnym tempie, ogolnie uwielbiam gry w klimatach post apo i uwiebialem pierwsza czesc.

Pod katem technicznym: Grafika, gameplay, gra dla mnie jest 12/10, uwielbiam tego typu rozgrywke, sekcje skradania, bardzo przyjemne feeling broni i environment story telling

Pod katem historii juz nie jest tak rozowo i ocenilbym ja na 7-7.5/10. Samo to jak historia jest poprowadzona nie przeszkadzalo mi jakos zbytnio, wrecz przeciwnie bylo sporo momento, ktore bardzo mi sie podobaly, ale byly 3 elementy z historia i poniekad rozgrywka, ktore mi sie nie spodobaly i wplynely na gorszy odbior gry.




#tlou2 #thelastofus #thelastofus2 #ps4
  • 6
@prodigi:
amen!
Mam identyko odczucia
Bardzo lubię post apo w książkach filmach czy grach.
Co raz więcej takich opinii widzę.
Zero zarzutow o lgbt, bo to bzdura i głupota o to się czepiać
Tak a nie inaczej poprowadzili fabułę, ok
J zginął deczko szybko ok
Ale granie tyle czasu Abby? Nope

Dodałbym do tego tanie sztuczki jak E zabija psy ale Abby tojjuż głaszcze pieski
tąttanią zagrywke nawet na redicie wytykaja
@last_of_us: Kilka dni od skonczenia gry wciaz mi smutno i to nie ze wzgledu na fabule, tylko dlatego, ze przepelniony swoja obsesyjna wizja Druckman zmarnowal potencjal by to byla gra generacji. Tyle pracy wlozone przez ludzi od grafiki, modeli, animacji, niesamowita gra aktorska wszystkich glownych postacii od Tommiego, Diny, Ellie, Abbie czy Owena, piekne sceny jak ta z take on me czy wizyta w muzemu i wszystko zepsute #!$%@? writingiem.