Wpis z mikrobloga

Wykopki zarzucaja Pisowcom, ze wsiury a sami zachowuja sie jak typowy wiesniak, ktory nic nie wie ale najchetniej by komus #!$%@? bo gdzies uslyszal albo przeczytal slowo pedofil xD Juz nie wspominajac o tym, ze nawet nie znaja definicji tego slowa.( ͡° ͜ʖ ͡°) Naprawde po raz kolejny pytam, kogos chcecie takimi dennymi fikolkami do siebie przekonac? Czy moze liczycie na to, ze pisowski beton sie od Andrzejka odwroci jak zobaczy naglowki w fakcie xD?
#polska #polityka #neuropa #wybory #bekazpisu #bekazpopisu #bekazlewactwa
M.....M - Wykopki zarzucaja Pisowcom, ze wsiury a sami zachowuja sie jak typowy wiesn...

źródło: comment_1593730557AgzDk89pDebEZLNqFBXpGK.jpg

Pobierz
  • 21
Tak, a na pewno szybciej niż np. po przeczytaniu opinii profesora o upolitycznieniu sądów przez PiS


@strfkr: o to chodzi, ze pisowski beton jest nie do ruszenia i tu zadne argumenty nie pomoga. Jakby Andrzejek przejechal zakonnice na pasach po pijaku i na dragach i to byla by prawda to oni by powiedzieli, ze to spisek niemiecki albo cos( ͡° ͜ʖ ͡°)
przecież takie metody bardzo dobrze działają, co zresztą udowodnia od dawna Pis.


@musztym: to teraz zadaj sobie pytanie, czy chcesz glosowac na ludzi, ktorzy stosuja takie same metody jak PIS? Jaka jest roznica miedzy nimi. Ja nie widze zadnej. Z jednej strony bluzgacie na pis, ze robi tania propagande i klamie ale jak robi to PO to juz spoko xD?
Czy moze liczycie na to, ze pisowski beton sie od Andrzejka odwroci jak zobaczy naglowki w fakcie


@MehowM: skoro nawet liberałom i lewicy słowo „pedofil” przesłoniło rozsądek, to jestem w stanie uwierzyć że na pisowski elektorat też trochę wpłynie
skoro nawet liberałom i lewicy słowo „pedofil” przesłoniło rozsądek, to jestem w stanie uwierzyć że na pisowski elektorat też trochę wpłynie


@Croce: ale nie brzydzicie sie propaganda a'la TVPIS?