Wpis z mikrobloga

nie dość, że stara i nudna śpiewka, to nawet to nie jest prawdą, bo gdyby mu "nie przeszkadzało" to nie #!$%@?łby, że LGBT są gorsi od komunizmu


@jPaolo2: on nie powiedział że geje i lesbijki są gorsi od komunizmu, tylko że ideologia która używa tych ludzi do swoich politycznych celów jest gorsza od komunizmu. Swoją wypowiedzią potwierdzasz, że jesteś produktem i ofiarą propagandy grup realizujących tą ideologię, czyli pożytecznym idiotą, który
tylko że ideologia która używa tych ludzi do swoich politycznych celów jest gorsza od komunizmu


@malleonamalo: to znaczy, że jest zdrowo #!$%@?ęty.

Nawet jeżeli na chwilę przyjmiemy, że LGBT to ideologia, która ma na celu wprowadzenie małżeństw homoseksualnych, adopcje dzieci i cholera wie co jeszcze, to powiedz mi dlaczego ta "ideologia" jest gorsza od komunizmu.
Przecież to prawactwo zarzuca komunizmowi miliony ofiar? "Ideologia LGBT" będzie mieć miliardy ofiar?
Nawet jeżeli na chwilę przyjmiemy, że LGBT to ideologia, która ma na celu wprowadzenie małżeństw homoseksualnych, adopcje dzieci i cholera wie co jeszcze, to powiedz mi dlaczego ta "ideologia" jest gorsza od komunizmu.

Przecież to prawactwo zarzuca komunizmowi miliony ofiar? "Ideologia LGBT" będzie mieć miliardy ofiar?


@FlasH: @jPaolo2: współczesne ideologie lewicowe już nie prowadzą rewolucji siłowych, tylko kulturowe. To że jakaś ideologia nie ma "ofiar", to nie znaczy, że nie
@malleonamalo: Gorsze od komunizmu?
Żebyś się nie zesrał...

I jeszcze ta walka z kościołem...
O tak... walczą wpychając do kościoła homoseksualistów, którzy potem gwałcą małe dzieci... a potem kręcą o tym filmy.
@malleonamalo: przecież ty nie masz pojęcia co "ideologia" w ogóle znaczy. Nawet gdyby przyjąć, że wszystkie osoby LGBT miałyby takie same poglądy i sposób widzenia świata (co jest fałszem), to tą ideologią byłby zwykły liberalizm i/lub humanizm.