Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś rano rozpocząłem serię pt "Poranna zabawa z S17". Codziennie o 7:00 będę wstawiał zdjęcie osoby która jest związana z Uniwersum. Waszym zadaniem będzie określić daną osobę używając maksymalnie dwóch słów (małe przeróbki). O północy będę wstawiał ankietę z wszystkimi bądź najbardziej plusowanymi określeniami gdzie będziecie mogli zagłosować na najlepsze przezwisko w formie ankiety. Wszystko będę regularnie zapisywał. Na początek stwierdziłem że dam MexicanoTV bo czemu by nie. Polecam obserwować pod #pzzs . No to zaczynamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: dziś pozwoliłem sobie wybrać samemu z puli jednak od następnej osoby lądować w ankiecie będą te które mają najwięcej plusów chyba że uznam że jakiś tytuł szczególnie zasługuje na wyróżnienie. Pozdrawiam

#pzzs #kononowicz #patostreamy
xVortx - Dobry wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś rano rozpocząłem serię pt "Poranna zabawa ...

źródło: comment_1593727236ZEV8aQ7IcjZ1lYvMkiLhmJ.jpg

Pobierz

Najlepsze określenie:

  • Menel 37.7% (115)
  • Bolid207 4.3% (13)
  • Tołdi 9.8% (30)
  • Moczopijca 4.9% (15)
  • Słonowate 5.2% (16)
  • Moczopijano 14.4% (44)
  • Podnóżek 4.6% (14)
  • Pedro 7.9% (24)
  • Matkobijano 6.6% (20)
  • Kieponaczolegaszano 4.6% (14)

Oddanych głosów: 305

  • 14
@Delirka: Niestety zabrakło takich określeń jak "Czarny" oraz "Trzustkano". Polecam obserwować tag Kononowicz oraz pzzs oraz zachęcam do komentowania i dodawania własnych określeń aby nie zabrakło takich haseł. Przypominam że ankieta jest ograniczona tylko do 10 haseł, a więc wygra selekcja na plusy chyba że uznam że coś zasługuje by znaleźć się w ankiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)