Wpis z mikrobloga

@natxd: youtuberka - zaczynała od czegoś takego, a później przeszła na nieco poważniejszą tematykę psychologiczną
teraz kręci na insta dramę za dramą, bo nie potrafi pojąć, że są rzeczy, których lepiej nie mówić, które lepiej zatrzymać dla siebie, zwłaszcza jak masz kilkadziesiąt tysięcy obserwujących
ogólnie mocno skomplikowana sprawa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LadniePieknie: moim skromniuteńkim zdaniem od początku nie pasowali do siebie charakterem. Pierwszy wpis z tagiem #sohayo na tym portalu został stworzony przeze mnie, bo jej roześmiane miniporadniki z papieroskiem były wówczas świeże, taki nowy trend lajfstylowy. Z Awięcem ogarnęła swoje video, zaczęła się ładnie wypowiadać, trochę się poduczyła jego stylu i tak spotulniała, że aż żartowałam, że chyba Dominik ją bije xd Teraz się rozstała i wróciła do
  • Odpowiedz
@Oszaty: No mnie osobiście jej treści cringe'ują mocno. No rozumiem konwencje, ale mam wrażenie że oglądam #!$%@? i wolę już DanielaMagicala obejrzeć jak mam ochotę oglądać gówno. A po tym co odwalała ostatnio to dobrze dla Awięca że skończyli to. Może przestanie tak machać łapami w filmach dzięki temu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LadniePieknie: Też uważam, że jego depresja ją przerosła. Sam mam za sobą krótki epizod depresyjny, 2-3 miesiące gorszego samopoczucia (i to nie leżałem w łóżku tylko po prostu nie chciało mi się np. na miasto wychodzić) przekreśliło 5 letni związek. Dla kobiety masz być silny cały czas, masz być samcem alfa 24/7, inaczej jesteś śmieciem do wyrzucenia. To, że Sohayo jest wannabe psycholożką która by chciała w przyszłości pomagać ludziom
  • Odpowiedz
@Oszaty: @LadniePieknie: @Ld93: Nawet nie wiedziałem, że się tutaj taka dyskusja rozwinęła. Wydaje mi się, że Sohayo paradoksalnie trochę się nie odnajduje w internecie. Od momentu tych pierwszych filmów z papierosem żyła w bańce, gdzie wszyscy ją głaskali i mówili jaka jest super śmieszna. Później Dominik w miarę to kontrolował żeby nie robiła jakichś głupot (tłumaczenie na lajwie żeby nie pokazywała stóp chociaż ludzie w donejtach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Oszaty: Słuchałem, Bartka szanuję ale Gargamel to taki politycznie poprawny pseudointelektualista z ego wielkości mount everestu że ja #!$%@?ę xD nie jest absolutnie żadnym autorytetem jak dla mnie
  • Odpowiedz
@LadniePieknie: nie no niby ja też ale jak na dtp zaczęli mówić o sohayo to w pewnym momencie już mi się nie chciało słuchać co oni #!$%@?ą "oj tak tak bo to tutaj jest złe nie wiem czy wiecie ale ja wiem że to jest złe ( ͡ ͜ʖ ͡)" no #!$%@? ile można. tłumaczą przez 30 minut dlaczego coś jest złe jak każdy sobie
  • Odpowiedz