Wpis z mikrobloga

@ediz4:

Przede wszystkim według mojej skromnej osoby wykształcenie nie równa się mądrość życiowa. Można być debilem profesorem i mądrym człowiekiem bez wykształcenia.


zgadzam się. szkoda tylko, że głosowanie na PiS, partię oligarchiczną, populistyczną i zamordystyczną nijak nie można utożsamiać z mądrością xD no chyba, że mówimy o członkach tej partii i ich rodzinach. oni się na tej władzy pasą, reszta tylko traci, więc mogą głosować xD
zgadzam się. szkoda tylko, że głosowanie na PiS, partię oligarchiczną, populistyczną i zamordystyczną nijak nie można utożsamiać z mądrością xD no chyba, że mówimy o członkach tej partii i ich rodzinach. oni się na tej władzy pasą, reszta tylko traci xD


@NieBojeSieMinusow: No typowe - głosujesz inaczej niż ja to jesteś taki i owaki. Czym to się niby różni? niczym tylko ubrałeś to w inne słowa mimo że się niby zgadzasz
ie chcę ci pękac bańki, ale jednak posiadanie matury to już jakieś wykształcenie którym można się dokumentować


@niezebycos: Owszem ale co to za wykształcenie - nawet często nie średnie. Czy osoba mówiąca z pozycji autorytetu na temat wykształcenia powinna mieć je zaledwie na poziomie matury? Według mnie nie. A kto ma obecnie maturę - każdy kto chce. Zdaje ją od 83 do nawet 97% w zależności od przedmiotu.

niestety ale panuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@salamander-kwarcowy:

współczuję pisowskim trollom, które muszą od rana do nocy grzebać w życiorysach jakiegoś Hołdysa czy innego Wojewódzkiego, których tak bardzo nienawidzą. Mam nadzieję, że chociaż pieniążek z tego dobry im skapuje


A gdzie tu grzebanie? Sami się podpisali.
Nie bądź kłamczuszkiem :)