Wpis z mikrobloga

moj przystojny kolega cala poczatkowa faze #koronawirus przeplakal, bo zorientowal sie ze jest koniec swiata, a on nigdy dzieczyny nie mial
skonczyla sie panika, ludzie wrocili na ulice i na #tinder, a ten przegryw nadal placze nad swoim losem, zamiast rzeczywiscie sprobowac sie z kims umowic i nie przespac zycia xD
nawet mi was nie zal
#przegryw
  • 25
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: I dobrze powiedział. Facet sam musi sobie poderwać dziewczynę. Mi co chwilę ktoś proponuje, że zna fajną dziewczynę, że mogę się z nią spotkać. Tylko mnie to wkurza. Trzeba mieć trochę godności. Dlatego umrę kawalerem :)
#przegryw
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: To był żart :) jaka godność? :) po prostu jestem tak wycofany z życia społecznego, że w realnym życiu najczęściej używane słowa to "dzień dobry, dziękuję, dowidzenia" jak czasem zakupy robię :) Spotkanie z dziewczyną? Nie możliwe :) Prędzej ucieknę zanim skończy się przedstawiać. Unikam jakichkolwiek relacji.
  • Odpowiedz
chciałam zorganizować próbna randkę ze sobą z feedbackiem ale powiedział że randka z litości go nie śmieszy


@Cheeseburgg: Takie coś jest zwykle poniżające dla faceta i raczej mało komu pomoże. I to nie tak jak pisze @44xx44, że facet musi sobie poderwać kogoś. Są tacy co tak myślą, ale jest też wielu takich, co lubi inicjatywę kobiety. Jednak w tej inicjatywie muszą widzieć, że wynika ona z ich atrakcyjności, a
  • Odpowiedz