Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Ja nie wiem te kilka procent społeczeństwa (LGBT) muszą naprawdę laserami z oczu napierd*lać jeżeli trzeba powoływać mecha Terlika i mecha Pospieszalskiego. A nie czekaj to po prostu polska prawica ma urojenia i walczy z niewidzialnym wrogiem. (To stary numer ,2016). Czemu nie może być normalnej prawicy jak w UK czy innym państwie europejskim, naprawdę można szanować tradycyjne wartości i nie być glupkiem który nie szanuje praw człowieka.

#bekazprawakow #bekazpisu #polityka #lgbt #homoseksualizm #homopropaganda
Grzesiu99 - Ja nie wiem te kilka procent społeczeństwa (LGBT) muszą naprawdę laserami...

źródło: comment_1593637131k6bV9AHbv2hhQMpw1NoL0H.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

te kilka procent społeczeństwa (LGBT)

@Grzesiu99: Geje i lesbijki to niewielki procent społeczeństwa. LGBT to markistowska ideologią dążąca do rozmycia i wypaczenia tradycyjnych pojęć, takich jak mąż, żona czy rodzina, tak by wprowadzić "nowy porządek" z "nowym proletariatem" umieszczonym na szczycie władzy.
LGBT używa gejów i lesbijek do legitymizowania swoich posunięć, tak samo jak bolszewicy używali robotników i chłopów do wprowadzania komunizmu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@zakowskijan72: instytut danych wiadomo skąd. Najbardziej lubię jak ktoś mówi "LGBT to trochę jak bolszewizm bo obydwie to ideologie" gościu my mamy ideologię demokratyczna ideologię praw człowieka, wszystko możesz nazwać ideologia żeby tylko wytłumaczyć swoją nienawiść do tego
  • Odpowiedz
Najbardziej lubię jak ktoś mówi "LGBT to trochę jak bolszewizm bo obydwie to ideologie"

@Grzesiu99: Ja nie mówię, że "LGBT to trochę jak bolszewizm". To jest marksizm kulturowy pełną gębą, bez żadnego "trochę".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zakowskijan72: sorry ale marksizm kulturowy to jest teoria spiskowa która wpierw miała uderzać w Żydów ( czemu zawsze ci żydzi za wszystkim stoją) potem breivik o nim pisał, żaden poważny socjolog się pod tym nie podpisze bo to po prostu jest bzdura
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: "Marksizm kulturowy" jest dokładną kopią nazistowskiego "bolszewizmu kulturowego". Będziesz tu dowodził, że a wcale że nie, czy że bolszewizm kulturowy nic nie miał wspólnego z Żydami?
  • Odpowiedz