Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jempierozki: No wiadomo, w sumie to mój pierwszy preorder w jakiejkolwiek branży. Aktualnie mam 5T który do tej pory śmiga więc postanowiłem im zaufać. Może nie upadne i sobie głupiego ryja nie rozwale.
Po tym jak serią 8 spadli z rowerka


@SokratesXD: czy ja wiem, jak dla mnie (z ich perspektywy) wstrzelili się idealnie w ten pułap cenowy, w tym roku nie ma w zasadzie nic ciekawego w półce powyżej 3k i op8 to jedyny wybór imo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpeaRRR: @jempierozki: No fajnie, fajnie. Kto mówi o kupnie czegokolwiek z tego roku. Jedyny rozsądny wybór to kupno flagowca z tamtego roku lub czekanie z upgradem na modele z 5G ale nie z porąbaną cenowo 865. W tym pułapie cenowym to bym łyknął 11 a nie OnePlusa.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jempierozki: No ja jestem prostym, biednym polaczkiem który nie ma zamiaru brać abo albo wskakiwać w kredo by kupić flagowca za 4k. Android koncza sie dla mnie na ~2k, a jak bede miec fanaberie to wezme iPhone za 3k z jakiejś promki na Amazonie. Jak dla mnie seria 8 znalazła nabywców ale takie cebularze ja nigdy nie uznają OnePlusa/Xiaomi za urządzenia na równym poziomie co Apple i Samsungi na Snapdragonie. Xiaomi
@jempierozki: Miałeś rację e-kolego z "No preorders". Niestety tym razem kapitaliści wygrali, zaślepili mnie i wsiadłem do hypetrainu który #!$%@?ł sie na stacji "plastikowa ramka za 2000 zł". Anulowałem zamówienie i 90 zł poszło się walić. Zwrócone pieniądze inwestuje w akcje Tesli by mieć coś więcej niż "średniaka" ulepionego z gówna.