Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie sytuacja z obecnymi wyborami. Jako wyborca Konfy, obecnie jestem na etapie, takim, że daleko mi do obydwu kandydatów z II tury, i w tym momencie, nie mam zamiaru już brać udziału w zabawie. Zastanawiałem się, czy któreś środowisko, cokolwiek zaoferuje, czy jacyś sympatycy poszczególnych stron przedstawią coś co pozwoli mi przychylniej spojrzeć na ich kandydata, czy ktoś spróbuje mnie przekonać by porównania które robiłem pomiędzy kandydatami (negatywne strony) były chociaż mniejsze na którąś ze stron. Dostałem jedynie: - głosuj na naszego, bo inaczej ten drugi będzie wybrany, oraz - w dupie z twoimi poglądami, głosuj na naszego co się z nim nie zgadzasz, politycy obydwu stron dają jakieś śmieszne deklaracje, plus masa debili z neuropy #!$%@? jak zawsze tag Konfy. Obecnie obydwie strony tylko mnie umocniły w przekonaniu, by nie iść na wybory, i trzeba czekać by się pozagryzali i osłabili we wzajemnej walce, a my na uboczu rośniemy w siłę, i gdy przyjdzie czas to przyatakujemy na górne pozycje sceny.
#konfederacja #polityka
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hitmanq: zła taktyka. Jak nie zagłosujesz to przyczyniasz się do zabetonowania władzy PiSu. Wtedy już tylko kwestia czasu aż opozycja zniknie sama albo zostanie dobita przez autorytarne rządu PiSu. Dotyczy to również. Konfy. Tu jest prosty dylemat. Demokracja albo dyktatura kaczora. Tylko gdy Trzask wygra i w przyszłość PiS starci władze to konfa ma szanse coś ugrać. Gdy Duda wygra to konfa będzie zdana na łaskę kaczora.
A może dobra taktyka. PiS ma całą władzę, a za chwilę będzie trzeba ponieść konsekwencję debilnego zarządzania gospodarką i całą wina zleci na PiS, i pójdzie drogą PO z całkiem niedawnego czasu czyli cały gniew ludu na jedną partię, lub kaczor się przekręci i odejdzie i się zaczną walki między sobą w PiSie. Taką taktykę jak jak przedstawiłeś to dobra jest dla przedszkolaków. Przecież obecnie Duda jest prezydentem i PiS jest u
@Hitmanq: Mam to samo. Co prawda nie głosowałem na kandydata Konfederacji w I turze, ale co do II tury to chyba nie mógłbym z czystym sumieniem oddać głosu na żadnego z kandydatów. Argument o tym, żeby głosować na mniejsze zło też nie działa bo serio nie widzę "mniej złego" z tej dwójki. Gardzę nimi jednakowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)