Wpis z mikrobloga

Po miesiącu biegania na rozmowy kwalifikacyjne, zdesperowany i zmęczony postanowiłem zapytać tutaj, czy znacie kogoś, lub sami jesteście kimś kto szuka pracownika.

Co mogę robić? Wszystko, poza wciskaniem ludziom garnków czy bieganiem po mieście z ulotkami. Typowa praca sezonowa również odpada, zależy mi na czymś stabilnym i stałym.

Jeśli chodzi o umiejętności, przyznam że poza standardowym pakietem każdego polskiego pracownika (komunikatywność i inne pierdoły) ogarniam Unity (bo interesuję się gamedevem i w wolnym czasie z grupą znajomych rzeźbię pewien projekt). Może niekoniecznie będzie to przydatne w pracy, ale zawsze warto wspomnieć.

Co jeszcze? Uwielbiam pisać, mam doświadczenie w obsłudze klienta w Plusie (sprzedaż sprzętów, podpisywanie umów itd.), pracowałem w firmie ubezpieczeniowej (rejestracja szkody, nic wielkiego) oraz zdarzało mi się oprowadzać wycieczki za pieniądze (historię lubię tylko troszkę mniej niż gamedev).

Pracy szukam w #pomorze #gdansk #sopot #gdynia #slupsk
Jeśli trzeba to się nawet przeprowadzę byleby gdzieś pracować.


#szukampracy #praca #mirekszukapracy
  • 21
@Wink: idz rozwozic w uberze czy tam innej pizzeri. kasa srednia, ale przezyjesz i mozesz w miedzyczasie szukac bez noza na gardle. na magazynach tez dobrze placo, czesto pod stolem, ale szczegolik tam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@positiveVibe: Zerknę zaraz, w sumie rzeczywiście na stronki agencji nie wchodziłem jeszcze

@Osowa22: Świat nas nienawidzi najwyraźniej

@januszztrojmiasta: A może to jakieś wyjście. Krótkoterminowe, ale zawsze

@majorponury: Jako Game Designer bardziej, nie programuję, chociaż czasami coś napisać spróbuję (częściej skopiować w sumie xD)

@abyssos666: Nie umiem w samochody mimo prawa jazdy xDDD

@Ponc3k: Cykam się aplikować do takich miejsc, bo amator here. Raczkuję dopiero, nie mam
@Osowa22
@Wink
Dochos gwarantowany xDDD
Moze i bedzie. Ale jaka kwota to nie bedzie, nie bedzie mozna z tego zyc godnie. No i ludzie sami zaczna sie buntowac ze po co on ma.isc do roboty skoro za lezenie na #!$%@? ma dostac hajs.

Nie wierzcie w takie brednie jak dochod gwarantowany
@Mate400: Dochód gwarantowany w zamyśle miał motywować do większej pracy (co w Finlandii się nie sprawdziło), ale też w dobie automatyzacji miałby sprawić, że gównoroboty nie będą potrzebne (a miejsc pracy które są żeby być troszkę jest).

Pracujesz więc masz kasę + dochód podstawowy, nie pracujesz = nie umierasz bo masz z czego żyć. Z badań wynikło, że obywatele są zwyczajnie szczęśliwsi i łatwiej im zaryzykować żeby otworzyć własny biznes. Bo
@Mate400: Kilka miejsc się odezwało, same Call Center niestety. Tam gdzie praca zdalna wchodzi w grę dyskwalifikuje mnie brak internetu po kablu, ale już we wtorek mam rozmowę online w Vectrze. Znajomy pracował i mówił, że atmosfera jest super, więc wejdę w to. I w ten sposób jakoś dam radę przeżyć w Trójmieście i może później rozejrzę się za czymś lepszym
@Repcakos: Vectra (Gdynia), TV Okazje (przez jakąś agencję) (Gdynia), Bik Brokers (Gdańsk). Te zapamiętałem, cos jeszcze pewnie się znajdzie. Pierwsze to pomoc z internetem, przychodzące połączenia (ale jest też sprzedaz), drugie to sprzedaż (20 brutto stawka z tego co wiem), a trzecie to przyjmowanie zgłoszeń szkód komunikacyjnych (pracowałem przy tym kiedyś, prosta sprawa, tylko przychodzące połączenia. Ale podobno w Gdańsku w firmie atmosfera słaba)

Coś by się jeszcze znalazlo pewnie. Ja