Wpis z mikrobloga

i tyle?


@Trapowy2115:
Jeśli chcesz aby był lepiej zrobiony to poćwicz na bananach. Dużo przemywaj skórę, bo tusz się rozlewa po wierzchu i zasłania obraz. Tusz kupiłem na konwencie tatuażu za kilkanaście pln, i jeszcze igłę dorzucili gratis, więc nie warto brać innego jak przeznaczonego do tatuażów i sterylnej igły.
@deryt: Na BANANACH? pierwsze slysze. Pytałem kilku tatuatorow wysylali mi linki do allegro z ktorych oni korzystali i zamawiam tusz i igle zaniedlugo, sprobuje co mi szkodzi nawet jak owojuch wyjdzie to nie bede plakac, dlatego robie w miejscu malo widocznym, najwyzej zaslonie go kiedys
@Trapowy2115: Prosty wzór śmiało ogarniesz, singleneedle sprzedaje przygotowane kity ze wszystkim co potrzebne (albo możesz sam stworzyć kit) ja zrobilam sobie dosyć skomplikowany (jak na kogoś kto robił pierwszy raz) i ludzie wierzyć nie chcieli ze sama robiłam.
@deryt: musiałem przeczytać 3 razy, źle skumałem to co napisałeś ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale nie zgadzam się, czasami są hanpokowe wariaty, niektórzy wolą taką opcje w studiu.