Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki, przychodzę do Was z zapytaniem, prosiłbym o szczere odpowiedzi i ewentualną wypowiedź w wątku przez osoby z doświadczeniem w #zwiazki

Kogo byście wybrali jeśli została by Wam przedstawiona poniższa zależność co do przyszłego partnera

A - osoba z wyglądu 4-5/10, charakterem jesteście zgrani totalnie, podobne zainteresowania, pasje, wymarzony kandydat/ka na partnera, dobrze Wam się spędza razem czas. Związek z minimalną szansą na kłótnie etc

B- osoba z wyglądu 8-9/10, nie zgrywacie się totalnie charakterami, macie dwa zupełnie inne światy co do pasji, środowiska, ale macie podobne wartości w życiu, dobrze spędzacie razem czas. Często się kłócicie i spieracie o pierdoły

#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #badoo

Którą opcję wybrałbyś/wybrałabyś

  • A 66.3% (122)
  • B 33.7% (62)

Oddanych głosów: 184

  • 18
  • Odpowiedz
@drkdrkdrk: jak życie często pokazuje, szczególnie w nastoletnim wieku, większość wybierze najpierw B, później dojdzie do tego, że był to błąd i w przyszłości będzie wybierać A ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@blond_lok: nie uważam, że nie ma dziewczyn/facetów które będą dla Ciebie czy mnie 10/10 z idealnym charakterem i całą resztą opisu (nie ukazuje się to od razu wg mnie).

Chodzi o pierwsze wrażenie, patrzysz i gość nie jest Ryanem Goslingiem czy Tomem Cruise'm, ale z biegiem czasu i znajomości po prostu jest dla Ciebie najprzystojniejszy na świecie. Mam nadzieję, ze wiesz o czym mówię :>
  • Odpowiedz
B.
Idealne zgranie jest ciężkie, a wygląd 4-5 u mnie dyskwalifikuje. Jestem ładna i szukam w swojej lidze po prostu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

Mówię z pozycji uprzywilejowanej osoby coby nie było, oczywiście idealne zgranie charakterem byłoby idealne, ale... Z drugiej strony, być ze swoim klonem? Nie, lubię spotykać się z różnymi osobami
  • Odpowiedz
@drkdrkdrk: a dlaczego ma nie być prawda? Jesli jest świadoma swoich walorów, to po co @Olsea miałaby kłamać? :)

A co do pytania..
Czy osoba A Cie pociąga?
Jeżeli nie - nie widzę przyszłości. I zgadzam się z koleżanką wyżej, że to ważne jest dopasowanie. Oczywiście dla każdego atrakcyjne będzie co innego, a i pociągu decydują drobnostki nierzadko, ale no partner musi nas pociągać.

Co do B - widzisz się z
  • Odpowiedz
@drkdrkdrk: szukam 8/10 z odpowiadającym mi charakterem i dobrze pasującą do mnie. Ale jeśli już miałbym wybierać to raczej B, bo jednak muszę czuć pociąg do swojej partnerki, nie ma innej opcji
  • Odpowiedz