Wpis z mikrobloga

@aleroc: tak i nie. Musisz zrobić ręczny zapis gry w ostatnim rozdziale. Ponieważ jak przejdziesz grę i włączysz wcześniejszy rozdział to każdy rozdział po tym rozdziale jest zablokowany. Wtedy musisz wczytać ręczny zapis z ostatniego rozdziału i znów masz wszystkie do wyboru. I jak znajdziesz brakujące znajdzki to wystarczy że podniesiesz ją i możesz wyjść z gry i ona się zapisze
@aleroc: Tak, bez problemu zbierzesz pominięte znajdźki przy opcji wybrania rozdziału. Tutaj możesz sobie pomóc włączając bodajże w menu HUD informację o podniesionych wcześniej znajdźkach. Tylko jak przejdziesz grę to absolutnie nie nadpisuj stanu gry ponieważ wybór rozdziałów jest trochę skopany i dajmy na to wybierzesz rozdział 4, zbierzesz co trzeba to pójdzie automatyczny zapis gry przez co rozdziały od 4 i wyżej zostaną zablokowane. Jedyna opcja to wybrać rozdział jaki
@patrol411: a rozumiem, czyli znajdzki zbiera sie niezalezne od sejwow ale chapter select resetuje progres kampanii, troche glupie ale wychodiz na to ze mozna wracac do wczesniejszych sejwow tylko warto miec sejwa z konca gry :p
@aleroc: Jak nie chce ci się bawić z tym wczytywanie save z ostatniego rozdziału to zrób sobie tak jak ja czyli zbieraj od końca. Oczywiście miałem ręczny save z ostatniego rozdziału ale uznałem że nie chce mi się cały czas wczytywać tamtego.