Wpis z mikrobloga

Widze, że coraz więcej tu Bobolaków, co gloryfikują Szczocha i twierdzą, że ten nie potrzebuje Knura, a więc:

Szybka analiza kanału Mexicanotv, prowadzonego przez dzielnego przędsiebiorce i filantropa, Jarosława Andrzejewskiego.
1) Na 30 filmach w najlepszą oglądalnością jest Krzysztof Kononowicz (29 razy) i Jan Łoś (1 raz)
2) Spośród 100 najlepiej oglądalnych filmów, tylko na 10 z nich nie ma Krzysztofa. Jednak na jednym z pozostałych jest Mario, na dwóch Jan Łoś, na pozostałych Jarosława cały filmik poświęca Kononowiczowi.
3) Filmik z najlepszą oglądalnością na którym Jarek nie mówi, ani o Krzysztofie, ani o Majorze, ani o Łosiu ma 30 tys widzów
4) Większość filmów na których Jarek zajmuje się swoim kontentem (XD) nie przkracza 5-7 tys. wyświetleń

Tak, paparuchy... Macie rację, Szczoch jest niezależny od Szkolnej :)

Analizy na zlecenie Barbary Andrzejewskiej dokonało Ministerstwo Infrastruktury i Turysttyki w kooperacji z Agencją Ernst&Young.
#kononowicz #patostreamy
  • 12
@aaaarrssen: Słuchaj nie śledzę Szkolnej non stop, bo nie mam na to czasu. Jednak wieloletnie obcowanie ze Szkolną pozwala mi zauważyć kto trolluje, a kto rzeczywiście jest sympatykiem Szczocha.
@Oskar77: Lajfów nie jestem w stanie zmierzyć, bo nie obserwuje Andrzejewskiego na bieżąco. Jednak warto zauważyć, że większość ludzi jest na jego lajfach, żeby spytać o to co się dzieje na Szkolnej. Także nadal główna wartością jest Szkolna.

Co do donejtów, to kwestia tego ile z nich jest wiarygodnych. Ja tego nie jestem w stanie zmierzyć.
@Arczi94: Są różne opcje.
Jedną z nich jest, że rzeczywiście mu wysyłają te pieniądze (możliwie, idiotów nie brakuje, zresztą każdy ma prawo robić ze swoimi pieniędzmi, co mu się podoba, byleby matce nie podbierali).
Drugą, że wysyłają, ale cofają, jak napisałeś.
Trzecią, co jest popularne wśród youtuberów - sami youtuberzy wysyłają sobie donejty, żeby napędzić innych do wysyłania kasy. Trzecią opcje można poznać, jak są duże różnice pomiędzy kwotami donejtów (nie
@Oskar77: Główną osią zarobków dwieściesiódemki i tak raczej są wyświetlenia, a nie donejty. Zresztą, niech zarabia, tylko niech nie #!$%@? bzdur, że jest się sam w stanie utrzymać na powierzchni. Bez Konona jest wart 4 tysiące wyświetleń. Żeby się utrzymać musiałbym #!$%@?ć 300 filmików miesięcznie (co znając go jest możliwe).