Wpis z mikrobloga

Duda to tchórz, nawet z tym nie dyskutujcie. Nie chcę się stawić na żadna inna debate niz organizowana przez #tvpis na dodatek w miejscu gdzie zdobyl b. duze poparcie a trzaskowski bardzo małe. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości ze tvp to ustawia? Czy istnieja jeszcze ludzie tak naiwni i ślepi, że nie widzą kiedy nam robią tu drugą Białoruś? Pluje na Was pisowscy. #bekazprawakow #bekazpisu #wybory #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 50
@Banansky to sa wybory na prezydenta, a nie parlamentarne. Jeśli nie znasz zakresu kompetencji takiego urzedu i w swoim pisowskim rozumie nie potrafisz ogarnąć konswekwencji hegemonii tej partii z podpora w postaci prezydenta to... Nawet mi Ciebie nie jest żal.
  • Odpowiedz
@jadepobiegac: K---a jestem wyborcą konfy i haram na pis jak i na po. Znam kompetencje urzędu. A mi jest właśnie Ciebie żal. I serio, naucz się pisać kulturalne wypowiedzi. Podejrzewam, że nie masz pojęcia o polityce tylko dostajesz pare groszy za wpis. Wygra Trzaskowski, mas nowe wybory, wygrywa PO i wtedy PO ma wszystko ale to tylko jeden z argumentów. Czarna lista, niepozdrawiam
  • Odpowiedz
@obszarnik: Raczej, PO i PiS robią to samo z TVP, nieważne kto rządzi to i tak jest tuba propagandowa. TVN jest jednak bardziej przychylny PO niż PiSowi ale szczerze mam to w dupie. Polecam nie oglądać ani jednego ani drugiego.
  • Odpowiedz