Wpis z mikrobloga

siema przegrywy, kiedy zainwestujecie w jakis hype ficik? XDDDDD przecietna dziewczyna dzisiaj ma hype buty i jakies belt gucciego a wy nadal zakola, buty za 20zl i zapach menela a potem kwik ze brak dziewczyny i relacja z pojscia do divy XDDDDD tak sie upodlic XDDDDDDD
#przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja mam ogólnie zamiar jakieś yeezy kupować na grupce i bluza od bape tego sharka no i jakieś tee od championa i może jakiś 1 tee od assc


@Steczny: No gratulacje, mama cie nie ostrzegała przed presją tłumu? xD Czy aż tak ci zależy na tępawej Julce? xD
  • Odpowiedz
@Steczny: No sorry, jak odpowiadasz na post OPa w którym on napisał "siema przegrywy, kiedy zainwestujecie w jakis hype ficik?", w ten sposób:

ja mam ogólnie zamiar jakieś yeezy kupować na grupce i bluza od bape tego sharka no i jakieś tee od championa i może jakiś 1 tee od assc


To się nie dziw mojej odpowiedzi. xD Powodzenia w zarabianiu.
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: A bez kitu napisał przegrywy xd skupiłem się na sednie pytania tak jakby a w zarabianiu to dziękuje ostatnio sprzedałem nike x ben jerrys więc wpadło 5k i na giełdzie trochę zarobiłem więc źle nie jest
  • Odpowiedz