Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szybkie #pytaniedoeksperta od #rozowypasek

Idę na #wesele i chciałam pójść bez makijażu. Będzie upał, na co dzień się nie maluję, w dodatku będzie trzeba mieć maseczki i nie chcę, żeby ścierała mi podkład i rozcierała szminkę - lepiej już będę wyglądać bez makijażu, niż z rozmazanym, poza tym można się odświeżyć szybko wodą po podróży itd., a nie tylko się przejmować, czy mam plamy i coś rozmazane), tym bardziej, że od wyjścia z domu do powrotu powinnam nie wyglądać jak potwór przez niemal około 16 upalnych godzin. Jednak kobiety z rodziny jak się dowiedziały, zasugerowały mi, że tak po prostu nie wypada, tak jak nie wypada iść na przykład w starych ciuchach albo nieumytym.

Myślicie, że pannę młodą albo kogokolwiek może urazić, że przyjdę bez makijażu? Rzeczywiście jest to foux pas, gdy jest to "taka okazja"?

Nie choruję na feminizm, nie chcę nikomu niczego udowadniać. Wygodniej mi będzie bez makijażu, ale jeśli "wypada", to się pomaluję. Pytanie tylko, czy faktycznie kogokolwiek to obejdzie, czy kobiety z mojej rodziny oszalały? One oczywiście fryzjer, koki, upięcia (ja chciałam rozpuścić włosy po prostu) i makijażystka, tak że ich na pewno nawet ich faceci nie poznają.

#logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efbc35e15d9fcf7250f0086
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Szybkie #pytaniedoeksperta od #rozo...

źródło: comment_1593558296KRkTKl2IrKTZ15z69kTMXS.jpg

Pobierz
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja chodzę bez makijażu. Tylko rzęsy wytuszuje i pomadka bezbarwna. Cerę mam raczej ok. Paznokcie nawet zrobiłam :) nie ma sensu robić makijażu. Jeszcze jak dostaniesz uczelnia od kosmetyków albo podrażnienia to będzie masakra. Nie warto ryzykować.