Wpis z mikrobloga

Byłem dziś na rozpoczęciu turniejów ligowych (legalny-poker.pl) w Warszawie.
Ponad 100 osób. Ale poziom był masakryczny.
Z jednej strony fajnie bo żetony rozdawali z drugiej kosztowało mnie to 2 rebuye XD
Żeby uświadomić wam jak niski był poziom, 25k na start, gramy jakoś lvl 300/600, mam AK na boardzie AQ969, gram allin, za mną gość calluje z QT a za nim z 44 XD
Mam KK, flop AKQ, gram bet, za mną gość raise, trzeci gość call, gram allin, 2 typ call, 3 typ call.
2 gość pokazuje AQ trzeci typ? J3 XD oczywiście na river spadła 10 XD
Grałem kilka lat temu w różnych warszawskich miejscówkach i nigdy nie było tak słabego poziomu.
Z rozmów z innymi wynikało że nie tylko u nas był taki wesoły stolik.
#poker
  • 19
@Conor_McGregor: poziom jest taki jak w kasynach gdzie graja dziadki i turysci, przy czym szybka struktura i to ze tasuja gracze sprawia, ze to w sumie ruletka. Kiedys wygralem na legalnym tablet (to byl pierwszy lub drugi turniej w ogole), potem poszedlem jeszxze pare razy i odpuscilem. Raczej traktowalbym to jako opcje zeby isc, popic i sie pobawic, ale w zadnym razie jako powazna gierke
Raczej traktowalbym to jako opcje zeby isc, popic i sie pobawic, ale w zadnym razie jako powazna gierke


@bialawitz: @Conor_McGregor: o to to co kolega wyżej napisał. O poważnej gierce z kilkoma osobami może pogadasz, ale głównie to tam ludzie dla funu chodzą. Dopóki były unlimited reentry to były takie asy, które kilkanaście razy się dokupywały - bez szans na chociażby zwrot, no ale zabawa była przednia ( ͡°
@Conor_McGregor: A jak z wyplatami? Dalej jest tak, ze za pierwsze jest moze z 800 zl w bonach (bo laczna pula nagrod nie moze przekroczyc cos okolo 2k). A mimo to sa rebuye unlimited ktore zasilaja #!$%@? wie co ale bardzo prawdopodobne ze kabze organizatora?
@Conor_McGregor: tak to wygląda wszędzie, ale w czym problem? Trochę bawi mnie to sapanie na poziom LP. Skoro jesteś takim prosem to kto Ci broni wpadać co tydzień (w Warszawie pewnie 2x/tydzień) i za każdym razem wychodzić z 800zl w kieszeni?
Organizator jest tu ostatnią instytucją do której można mieć pretensje. Mają założony kaganiec w postaci #!$%@? ustawy i chwała im za to co robią i że w ogóle chce im
@3w3linka:

Organizator jest tu ostatnią instytucją do której można mieć pretensje.


Jest pierwsza osoba. Dlaczego wprowadzaja rebuye jak z samych wpisowych przekraczaja pule? I to dopiero jest niekontrolowane. Dajesz 5 dych daja ci zetony i #!$%@?, nawet na tablicy nie wyswietla ile wzietych bylo tych rebuyi. To jest taki szwindel, ze glowa mala. Ale wiekszosc ludzi godzi sie na proceder bo moga sobie pograc w pokera przy piwku, a i tak
@BumboKlaat: a no tak. Ja w portfel nikomu nie zaglądam, niech zarabiają i miliony na tym. Btw. w regulaminie turnieju jest dokładnie napisane ile zarabia organizator (jaki %). Za każdym razem nabijają paragony, a jeśli masz wątpliwości że tego nie robią to #!$%@? do skarbówki, jaki problem. Nadwyżki są przeznaczane na pakiety wyjazdowe do Czech i Slowacji, a tam już możesz grać jak prawdziwy pros.
Nie wiem jak w Warszawie, ale
@BumboKlaat: nie mam pojecia jak z nagrodami jest bo tez mnie to ciekawi
@3w3linka: ja nie mam bóly dupy ani nic, tacy gracze sa idealni XD po prostu kilka lat temu na turnieju jak było 50 osób to 48 umiało grać, wczoraj przy 9 osobowym stoliku 3 osoby może ogarniały, reszta przypadkiem przyszła XD
@Conor_McGregor: @BumboKlaat
Wydaje mi się że trochę źle do tego podchodzicie. To jest poker typowo rozrywkowy, rozgrywany nieprzypadkowo w knajpach. To jest dodatek do spotkania przy piwie, a nie cel sam w sobie. Po prostu zabierasz 200zl jak na normalny wypad do knajpy, tylko że nie przepijasz wszystkiego tylko część #!$%@? w karty. To po prostu nie miejsce dla prosow, bo prędzej ich #!$%@? strzeli, głównie z nudów (cześć graczy w
Btw. w regulaminie turnieju jest dokładnie napisane ile zarabia organizator (jaki %)


@3w3linka: XD

Zawsze jest tablica na której jest wyświetlana m.in. ilość graczy i ilośc rebuyow wiec #!$%@?


@m__o: XD