Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zamiedzaidalej: nudny, stronniczy artykuł. Więcej tekstu o samej podróży i chwaleniu się, gdzie się nie było, niż o samej Zielonej .. meh

Zielona Góra to naprawdę małe miasto


Szkoda, że powierzchniowo większe od Poznania
  • Odpowiedz
@starypijany123: Autor miał zapewne na myśli samo centrum i starówkę.. Faktycznie nie są powierzchniowo jakieś duże.

Co do artykułu - fajny pomysł na podróż, ale z drugiej strony - czego więcej się autor spodziewał? Starówka jak starówka, całkiem ładna i nieduża, po drodze parę pominków/fontann oraz kościołów. Szkoda, że nie dopisała pogoda.
  • Odpowiedz
@majorponury: ta fabryka amunicji wygląda zajebiście, żałuję, że tego wcześniej nie ogarnąłem! Faktycznie wygląda ciekawiej, niż centrum. A opis do zdjęć powinien się wyświetlić po najechaniu

@starypijany123: chyba logiczne, że jest stronniczy, bo przedstawia mój osobisty punkt widzenia ;) a jak uważasz, że to nudne - nie ma nakazu czytania

@p4damczyk: tak, chodziło o centrum/starówkę

a co do spodziewania się czegoś, to przecież nawet napisałem, że nie miałem żadnych
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@majorponury: o, tam mnie jeszcze nie było, wygląda ciekawie. Jakiś czas temu ze znajomymi stwierdziliśmy, że warto pozwiedzać tego typu opuszczone miejsca w okolicach Zielonej. Póki co najbardziej podobał mi się pałac w Otyniu, strasznie zarośnięte, ale klimatyczne miejsce. Warto się tam przedrzeć, w środku rośnie wielki, biały platanowiec :)
  • Odpowiedz