Wpis z mikrobloga

@guest: zamierzam nie głosować.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aczkolwiek patrząc na to co odwala elektorat Trzaskowskiego i jak brakuje szacunku i tolerancji do konserwatystów - nie dziwie się, że 90% Kuców zaglosuje na Dudę..

Nie umiesz czytać? On pisze o gospodarce. A Rafau jest wiele bardziej wolnorynkowy od Dudy, i ma wiele wspólnych postulatów z Bosakie, jak zwiększenie kwoty wolnej i wetowanie podwyższania podatków.


@Tyraxor: ja
@sorek: A umiesz powiedzieć po co Rafał miałby nie zawetować takich ustawy? Bo to w jego interesie, nie podpisywać takich ustaw, więc na jakie podstawie miałby działać przeciwko interesom swoim, swojej partii i polaków?
Rafał wygląda jak wielki kapitalista


@Tyraxor: ta z 1000+ dla studentów. Dodatkowo jest anty wolnościowcem i chce blokować Polskie święta typu marsze. Z niego największy faszysta tutaj.

ale no co ja mogę powiedzieć komuś kto nie potrafi rozróżnić kandydata który wszystko podpisuje jak leci, od kandydata który ma całkiem dobre postulaty wolnorynkowe.


Jak już pisałem - "po owocach ich poznacie" - Trzaskowski jest sługusem PO/Berlina/Brukseli i nie ma znaczenia co będzie
ta z 1000+ dla studentów


@sorek: czej, mam wyliczyć wszystkie gówna dudy?

Dodatkowo jest anty wolnościowcem i chce blokować Polskie święta typu marsze.

rzeczywiście, wielki postulat gospodarczy, brzmi jak komunizm

Jak już pisałem - "po owocach ich poznacie" - Trzaskowski jest sługusem PO/Berlina/Brukseli i nie ma znaczenia co będzie mówił, już raz się Polacy dali nabrać na 'wolnorynkowe' PO i drugi raz nie dadzą. Nikt kto poważnie myśli o wolnym rynku
czej, mam wyliczyć wszystkie gówna dudy?


@Tyraxor: ale po co? ja wiem że Duda jest zły, ale Trzask nie jest lepszy - tyle.

rzeczywiście, wielki postulat gospodarczy, brzmi jak komunizm

A czyli marsze LGBT już można blokować, tak?

Powiedz, kto daje większą szansę na to, że nie będzie nowych podwyżek podatków, Rafał, czy Andrzej? Odpowiedź jest prosta, ale nie rozumiem czemu tak jej unikasz.


@Tyraxor: Bosak - cała reszta będzie