Wpis z mikrobloga

@turbonerd: Nie można porównywać NY do Warszawy bo NY ma 6 razy więcej ludności. Jak chcsz porównywać Warszawę do czegoś w USA to właśnie do takiego Dallas (Dallas-Fort-Worth to ponad 2kk ludzi).
  • Odpowiedz
@turbonerd: Poza tym sprawdzałeś średnią pensję w dallas? Równowartość 19 000 zł miesięcznie. Ile taki amerykanin będzie zbierał na dom w dallas a ile ty w warszawie?
  • Odpowiedz
@LetMeIn: #!$%@? się kurasku fistaszku . Moja rodzina przyjecjala z polski nie za chlebem i drągiem tylko prowadzila firmę 25 lat a ja tam nie mieszkam sam sie nie udzielaj gimbo bo masz staż 130 x krótszy ma tym portalu w porównaniu so mnie jak i twój fiataszek jest podobnie krótszy
  • Odpowiedz
@turbonerd: kurcze, serio za burgera i piwo 40USD?! Ja rozumiem Waszyngton itd, ale to była jakaś super miejscówka, a żarcie wybitne?
Mam koleżankę w Cincinnati, która jest Team Leaderem w dziale finansowym General Electric. Niby nie najgorsza fucha, ale jak mówi o niektórych cenach to gały z orbit wychodzą. Szczególnie zdrowa, nieprzetworzona żywność, usługi, w jej przypadku jeszcze wynajem mieszkania. Finalnie nie żyje się jakoś lekko, i byłbym skłonny zaryzykować
  • Odpowiedz
@vasco_da_gama: Niestety nie są to dane obrazujące wszystkich pracujących ponieważ do statystyki zostały wzięte tylko osoby zatrudnione na cały etat, pracujące w firmach zatrudniajacych co najmniej 10 osób. Januszexy prawdopodobnie nie są w nich uwzględnione.
  • Odpowiedz