Wpis z mikrobloga

Siemano!
Szybkie pytanie. Jaki nowy telefon warto teraz kupić za ok 1000zł? Poprzednio miałem #huawei #p20pro i byłem z niego mega zadowolony. Niestety zepsułem go a wydanie min. 800zł na naprawę trochę mija się z celem :( Zastanawiałem się nad #xiaomi Redmi Note 9 Pro, lecz odrzuca mnie jego wielkość (prawie 6.7 cala), gdzie wspomniany huawei był dla mnie duży. Do tego przeciętna jakość zdjęć. Może macie jakieś propozycje?
  • 23
@bonifacy_pankracy: Ktoś tutaj mocno reklamuje Samsunga M21 w tym budżecie.

Wpierw musisz się zastanowić, na czym ci zależy najbardziej.

Moim zdaniem, warto wybrać telefon marki która w danym momencie robi ekspansję w danym segmencie.
Czyli np. Xiaomi ostatnio trochę popłynęło, bo wydaje im się, że już mają markę i mogą krzyczeć więcej.
Równocześnie Oppo stara się wbić w segment zdominowany przez Xiaomi, za pomocą swojej nowej marki Realme. Oppo ma też
@bonifacy_pankracy: Sam mam P20 i to jest kozak telefon ;) Wersja Pro to jeszcze większy wypas. Obczaj promocje w sklepie Huawei, rozdają kupony na 50zł tu i tam co jakiś czas ;) Kupiłem ostatnio Huawei Band 4 Pro i jestem tak średnio zadowolony. Jeśli byś się nad tym zastanawiał, to idź raczej w stronę zegarka z większą tarczą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GhostTrick: od blisko roku korzystam z huawei watch gt i jestem mega zadowolony. Ma wszystko czego oczekuje i bateria trzyma blisko 2 tygodnie bez ładowania i ile nie korzystam z GPS.
A P20 pro kupiłem bo był za 1200zl a w tej cenie nie ma nic lepszego. Poza tym gabaryty nowych telefonów to dla mnie przesada xD
od blisko roku korzystam z huawei watch gt


@bonifacy_pankracy: Najs :D Ma może opcję "TruSleep" i "Smart Wakeup"? Zależało mi na jednym i drugim, a wygląda na to, że inteligentny budzik nie działa jeśli włączone jest TruSleep.

Przez mały ekran opaski, można zapomnieć o sprawdzaniu parametrów podczas treningu lub ustawiania stopera itd.
Opaska jest jakby w każdym aspekcie "casualowa", załóż, zapomnij, włącz/wyłącz trening a potem sobie ewentualnie sprawdź na telefonie wyniki.
P20 pro kupiłem bo był za 1200zl a w tej cenie nie ma nic lepszego


@bonifacy_pankracy: Wątpię, żeby cokolwiek w tej cenie robiło lepsze zdjęcia, P20 wali jak z armaty w tej kwestii ;) No i twoja wersja Pro ma lepszy zoom i stabilizację obrazu przy wyższym ustawieniu rozdzielczości kręcenia filmów.
Sprzętowo dalej jest bardzo mocny, ma mega szybkie ładowanie, dobry wybór :D

Jeszcze raz polecam sprawdzać promo w app store
Aaa bo Ty miałeś już wcześniej P20 Pro, przeoczyłem to ;)

True sleep ma jak najbardziej, ale Smart Wake Up nie znalazłem jak do tej pory.


@bonifacy_pankracy:

Powinno być tu: aplikacja Zdrowie > Urządzenia > Twój zegarek > Alarm > Inteligentny alarm.
@bonifacy_pankracy: Jeśli ustawisz ją na 7:00 i przedział na 30 minut, to powinna cię obudzić między 6:30 a 7:00 w fazie płytkiego snu, najpóźniej o 7:00. Chodzi o to, że jeśli zwykły alarm budzi cię z fazie głębokiego snu, wstając czujesz się jak z krzyża zdjęty, ciężka głowa, oczy w dupie itd ;) Budząc się w lekkiej fazie nie czuć tak ciężaru życia hah
U mnie coś to nie działa niestety.
@bonifacy_pankracy: Tzn wygląda na to, że albo korzysta się z tej funkcji inteligentnego alarmu albo zbiera się dane na temat snu TruSleep. Jedno albo drugie.
Jeśli włączone jest TruSleep, inteligentny alarm nie działa podczas snu.

Działa jeśli się nie śpi, więc jeśli byś go teraz ustawił, to zadziała, ale w nocy jak będziesz spał, to działa TruSleep i alarm nie dzwoni... Ale lipa.

Szkoda, bo te dane z TruSleep faktycznie pokrywają