Wpis z mikrobloga

@carnaval no ja to zjadłem te 2 sezony w parę dni mocna zajawka była ale ten 3 sezon się słabo zaczął ale końcówka pierwszego odcinka już wróciła na dobre tory więc będę kontynuował seans może jeszcze dzisiaj z jeden odcinek zjem, ale 3 sceny łóżkowe w tym 2 ordynarne to trochę za dużo jak na pierwsze pół godziny nowego sezonu xD nie wiem #!$%@? wszędzie zawsze muszą #!$%@? wątki romantyczne albo seksualne
@carnaval no ja też tam dokładnie nie ogarniam kto z kim, w trzecim sezonie to dopiero mindfuck. na reddicie jest drzewo genealogiczne kto z kim kto kim itd. nie rozkminie ci tego teraz bo oglądałem 2 pierwsze sezony rok temu xD
@carnaval też pierwsze podejście moje to dotrwałem do momentu jak jechał ten typo w żółtej kurtce obok elektrowni już nie pamiętam jak miał na imię bo mi się wszystko tam #!$%@?ło ale chyba Jonas i wyłączyłem bo 'aaa jakieś niemieckie gowno'. dopiero za drugim razem soir wkręcilem i nie żałuję xD będę sobie powoli dozował ten trzeci sezon bo już nie będzie kontynuacji to finał xD