Wpis z mikrobloga

@Rabusek:
- zdejmij obudowę, [to białe - najczesciej skręcone jedną śrubka].
- Poluzuj takie wystające ząbki po bokach gniazdka.
- Wepchnij do puszki
- Skręć tak aby ząbki się rozparły w w puszce
- zamontuj obudowe
et voila
  • Odpowiedz
z ciekawości, nie szkoda ci kredytu na to mieszkanie?


@PiersiowkaPelnaZiol: nie, wynajem mieszkania o moim metrażu w naszej okolicy idzie za ~3000-3500zł/miesiąc i ludzie biorą w ciemno bez oglądania (i to cena sprzed 2 lat, teraz już wszystko poszło w górę XD)

Co jakiś czas czytam o problemach u ciebie czy na osiedlu, nie chciałeś kupić z drugiej ręki np w jakiejś
  • Odpowiedz
nie, wynajem mieszkania o moim metrażu w naszej okolicy idzie za ~3000-3500zł/miesiąc i ludzie biorą w ciemno bez oglądania (i to cena sprzed 2 lat, teraz już wszystko poszło w górę XD)


@Rabusek: coś mi się w to wierzyć nie chce, serio takie ceny? Ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: tak, kawalerka w naszym budynku to lekko 1800-2000. Gdzie tyle to moja rata za 70m^2 xD
Ogólnie jestem zadowolony, ale gdyby nie fajni sąsiedzi/spoko ludzie na budynku tylko jak np. na Lawendowym to chyba bym nie był zadowolony.
Kolejny i tak będzie dom za 10-15lat.
  • Odpowiedz
ile płaciłeś za odbiór mieszkania tej firmie co kiedyś pisałeś?


@PiersiowkaPelnaZiol: 500zł z termowizją, ale z nich nie jestem z kolei zadowolony bo nie zauważyli spadku na suficie o 2.5cm. Na szczęście planowaliśmy sufit podwieszany więc wyrównaliśmy.

było to wszystko przez prawnika umowy itp, czy raczej sam załatwiałeś?


umowy przeglądał mi doradca finansowy i tyle mi w sumie wystarczyło, coś tam chyba znalazł, ale nie pamiętam co
  • Odpowiedz