Wpis z mikrobloga

Oglądanie fikołków płatnych trolli z PoPiSu na tagu #konfederacja to czysta przyjemność
Nagle powyskakiwali jacyś podobno wieloletni wyborcy Korwina ktorych nikt nigdy nie widzial i beda mi mowic jak mam glosowac
Gdzie byliscie gdy trzeba bylo wspierac w kampani Bosaka? Ha tfu na was przebierancy
#wybory #4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika
Pobierz
źródło: comment_1593434998MLPkCcKlcq8BJs3LVONX3C.gif
  • 10
@ziemba1: W rok wykręcił dwukrotnie lepszy wynik. Był znany z TV, ale Kidawa też miała dobrą wyskocznię, była z jednej z dwóch prowadzących partii i nie dała rady. Więc jednak otoczenie, z którego się wychodzi to nie wszystko. Trzaskowskiemu udało się w kilka miesięcy zmobilizować wyborców, a Konfederacja nie dała rady w przeciągu wielu lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziemba1: Haha, nie oni po prostu zmienili nazwę. Nikt ich nie traktuje jako nową partię, chyba tylko sami zwolennicy Konfederacji w takich rozmowach jak ta. xD Wszyscy utożsamiają ją z Korwinem, a przez to, że jest on aktywny jego toksyczny wizerunek będzie przypisywany reszcie.

Co do Hołowni to oprócz wkurzania waszej partii, to mnie nie interesuje. Jak dla mnie może rządzić PO lub PiS byle nie (tfu) Konfederacja. xD