Wpis z mikrobloga

@barabarabasz:

Słowo „faszyzm” – będące w powszechnym użytku – pozbawione jest niemal zupełnie znaczenia. Słyszałem, jak „faszyzmem” nazwano: rolników, sklepikarzy, Kredyt Społeczny, kary cielesne w szkołach, polowanie na lisa, walki byków, Komitet 1922, Komitet 1941, Kiplinga, Gandhiego, Czang-Kai-Szeka, homoseksualizm, audycje radiowe Priestleya, schroniska młodzieżowe, astrologię, kobiety, psy – i nie pamiętam co jeszcze.


~~sam wiesz kto
@Latarenko: masz racje, dlatego zawsze powtarzam, ze właściwym sformułowaniem jest „katolicki zamordyzm”. Co nie zmienia faktu, ze „sprzeciw wobec faszyzmu”, nie wiedzieć czemu, wzbudza w wielu wyborcach konfederacji odruchy obronne. Tak jak i teraz
@Latarenko no tak, dudeł nawet w marszu poszedł xD po czym pis na czele z kaczorem mówili że to formacja prorosyjska. I srają w tvp regularnie na konfe.
@Curus_Bachleda gościu co to ma jedno z drugim wspólnego? Napisał że nie lubi konfy, to znaczy że będzie mniej skuteczny w walce z pis? A takie są teraz realia. Rozumiem że uważasz, że pis lepiej konfe traktuje niż trzaskoś? I ze kaczor nie zaora konfy przy pierwszej okazji? :d nie słyszałeś jak mówił że NA PRAWO OD PISU NIC ISTNIEC NIE MOŻE?
@Curus_Bachleda no uważam, no i? Uważam też wiele innych rzeczy i muszę ocenić ich wagę w obecnej sytuacji. I realność spełnienia się zagrożeń w obecnej sytuacji. Przypominam, nie wybierasz kształtu kosmosu na najbliższy miliard lat tylko prezydenta na kadencję 5 lat w sytuacji rządów pisu.

Dla Ciebie może większą wagę ma marsz gdzie możesz pokrzyczeć na pedałów. Dla mnie to, czy PIS zamknie mi działalność jdg i zmusi do umowy o pracę
@Curus_Bachleda no ale o czym Ty człowieku piszesz. PiS jest wolnościowy i nie ogranicza Ci wolności? Może i wyjść możesz próbować ale nie pałowali ostatnio narodowców i do suk nie wsadzali? A jak kazali Ci kartę sim zarejestrowac to nie ograniczyli wolności? A jak robią centralny rejestr rachunków bankowych i śledzą każdy przelew to nie ograniczają? A jak zamknęli bukmacherow to nie ograniczyli Twojej wolności? A jak wymyślili subkonta VAT dla przedsiębiorstw
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Latarenko: Sugerujesz, że wyborcy konfy to tak naprawdę nie wolnorynkowcy, tylko socjalistyczni faszyści z ONRu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie, żebym nie wiedziała, ale dobrze, że to już oficjalne.