Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
Czytając dzisiaj mirko jestem przerażony myśleniem kuców. PIS w trakcie wyborów parlamentarnych jasno pokazał jaki ma do nich stosunek m.in. dyskryminując ich w ogólnokrajowej debacie. Rządy PiSu to gwarancja dewastowania władzy sądowniczej i socjalnego rozdawnicwa, które prawdopodobnie będzie wiązało się z większymi podatkami. Kolejna kadencja Dudy to również gwarancja marginalizacji naszej roli w UE. Niestety powyższe traci na istotności w obliczu takich problemów jak LGBT i nielegalni imigranci. Najśmieszniejsze jest to, ze kuce podkreślają, że są najbardziej świadomą grupą społeczną a tak naprawdę łatwiej jest nimi manipulować niż dziećmi. Popierając Dudę, skończycie jak LPR, gdy PIS przejął od nich caly skrajnie prawicowy elektorat. #wybory #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
  • 11
@Bekazwas: pomijacie, że wyborcy tych skrajnych ugrupowań lubią w gruncie rzeczy być pogardzani i ignorowani, bo tylko w ten sposób można u nich zyskać szacunek.
@Trybun_Plebejski: Dokładnie. Sam jestem po części "kucem", od lat głosowałem na kolejne ugrupowania Korwina, bardziej pomimo, niż za jego dość zacofanym światopoglądem. Interesowały mnie sprawy wolnego rynku i swobody gospodarczej. W ostatnich wyborach dość niechętnie ale jednak oddałem głos na Konfederację. W prezydenckich głosowałem na Hołownię. Nie będę głosował na narodowca, bo z nimi nigdy nie było minęło drodze. Od początku byłem sceptycznie nastawiony do Konfederacji, i wygląda na to że