Wpis z mikrobloga

@krashann: jestem bardziej korwinistą niż bosakowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°) zagłosowałem na Bosaka, ale do końca rozważałem czy nie oddać głosu na Staszka
  • Odpowiedz
@G0ld3nEy_: dokładnie. Inną rzeczą będzie, kiedy PO przejmie kiedyś sejm, wydaje się to mało realne prawdę mówiąc, bo PiS ma twardy elektorat w postaci myślę z 30% wyborców, PO może za to zgarnąć głosy Hołowni w wyborach do sejmu i samodzielnie rządzić i spełni się wtedy scenariusz PiS - PO - PiS - PO
  • Odpowiedz
@krashann: co zmieni w twoim życiu tęcza w urzędach i na ulicach? Samo ich istnienie jest dla ciebie gorsze niż płacenie co rok wyższych rachunków i wydawanie na chleb 20zl soon. Bardzo bystre.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Never_let_me_go: zmieni, zmieni. Kulturowy marksizm skutecznie wykorzystuje kwestie rasy/orientacji/płci/wyznania jako zasłonę dymną ale destrukcyjna, zamordystyczna rewolucja, którą niesie nic dobrego nie przyniesie.

To smutne, że wybór jest między katotalibskim zamordyzmem, a tęczowo-rasowym bolszewizmem.
Ten pierwszy: #!$%@? ale stabilnie.
Drugi: chaos, rozkład, destabilizacja. Nie wiadomo jak bardzo źle się to skończy.

Póki co zagłosuję przeciwko Dudzie, gdyż lepiej jak obie te destrukcyjne siły są w klinczu i się nawzajem wykrwawiają. Jednak ten
  • Odpowiedz