Wpis z mikrobloga

  • 2
Przypominam że to PiS wprowadził socjal w postaci 500+ i 13 emerytury. Teraz każdy kto będzie chciał się z tego wycofać popełni polityczne harakiri. Nawet Bosak nie potwierdził wycofania się z tego, więc głosując na Dudesa pogłębiasz dalsze rozdawnictwo. Myślicie że przy kolejnych parlamentarnych PiS nie dowali kolejnego socjalu? #wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zborro: tak zrobią.
A jak mówiłem, że jeśli gardzisz tym rozdawnictwem to nie bierz 500+ to słyszałem "daja te biere he, he, he...tylko głupi by nie brał". Moment w którym ludzie biorą pieniądze którymi gardzą i których nie potrzebują jest momentem w którym się sprzedali i jeszcze tego nie wiedzą. Łatwo jest wziąć pieniądze, trudniej będzie z nich zrezygnować gdy zagospodarujesz w swoim budżecie te dodatkowe pieniądze. Za jakiś czas
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@asdfghjkl Zgodzę się. Jednak z drugiej strony 500 plus było jednym z elementów przez który podrożały ceny wszystkiego. A np. Przedszkola od razu wywindowały ceny z 350 na 550 zł (tak było u mnie) dlatego dobrowolnie rezygnując, nie dość że utrzymujesz ten socjal z podatków, to dodatkowo tracisz na rzecz inflacji i wzrostu cen.
  • Odpowiedz