Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kacor87: Po prostu troszczę się o państwo, w którym żyję, ale widzę że ciężko ci zrozumieć, że można robić to za darmo:) Poza tym konfa szkaluje się sama, jak widać na załączonym obrazku.
  • Odpowiedz
@Hiobe: Nie bierz tego co mówi Korwin do siebie i nie patrz na swoje otoczenie. Popatrz na ogół, statystyki i zobaczysz, że pomimo, że czasem brzmi bardzo kontrowersyjnie to i tak czasem ma rację.
  • Odpowiedz
  • 4
@Hiobe imo w pierwszej kolejności należy głosować za gospodarką, a w drugiej za światopoglądami. Poglądy zawsze można zmienić, za to z gospodarką już tak łatwo nie ma ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
w sumie neuropki jedno a k----n drugie, na szczescie reszta zrozumie co mial na mysli xD
jeszcze to udowadnianie jak przy lgbt, jesli jestes kobitom to musisz glosowac na lewize hehehe
a jak katolem to na pizzzzz
  • Odpowiedz
@swagerstom: A czy w ciągu tych 150 lat miał miejsce jakiś radykalny przełom? Zmartwię Cię, ale jeszcze w latach 70-tych tzw. house wifes miały się nad wyraz dobrze, nadal panował bardzo silny seksizm skierowany w kobiety, mimo że do radykalnych zmian doszło +/- w latach 60-tych. Licząc od lat 60-tych mamy 60 lat do dnia dzisiejszego. A, jeśli wierzysz dodatkowo w jakiś reset społeczeństwa po 150 latach to po prostu
  • Odpowiedz
: j--------e na kogo dalam glos ja j---e xD


@Hiobe: Przechodziłam to 3 razy z Konfederacją/Korwinem, powtórzysz to jeszcze raz czy dwa po wyborach i w końcu zdasz sobie sprawę, że Konfa to szury, na które szkoda głosu :P Ja też głosowałam "bo gospodarka", po czym jedyne o czym gadali po wejściu do Sejmu to zaostrzenie kompromisu aborcyjnego (pierwszy postulat Bosaka do zrealizowania po wygranej w wyborach! Bardzo istotny problem
  • Odpowiedz