Wpis z mikrobloga

Od dzisiaj oglądam TVN24 chociaż nie lubię tej stacji. TVN zachował się fair wobec innych kandydatów, a Polsat poleciał mocno w stronę TVPiS. Zawsze oglądałem Polsat News do kawki, dzisiejszy dzień otworzył mi oczy co to za stacja - zawiodłem się.

#wybory
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lIENll: No tak, wielce niezrozumiałe, że pokazali w całości przemówienie zwycięzcy pierwszej tury po czym przeszli do pokazania również całości przemówienia Trzaska, czyli dwóch kandydatów którzy walczą dalej i jeszcze się jakkolwiek liczą.
Nie ma to jak tworzenie negatywnej narracji Polsatu, pod swoje wymyślone teorie i przekazywanie tego dalej.
  • Odpowiedz
@lIENll: Zachęcam do słuchania Faktów RMF, jako jedyni zachowali rigcz w tych wyborach zapraszając na wywiady nawet najbardziej planktonowych kandydatów i przeprowadzając z nimi rozmowy na pełnym dystansie.
  • Odpowiedz
Od dzisiaj oglądam TVN24 chociaż nie lubię tej stacji. TVN zachował się fair wobec innych kandydatów, a Polsat poleciał mocno w stronę TVPiS.


@lIENll: wykopki dorastają i zaczynają rozumieć dlaczego ludzie 25+ oglądają TVN
  • Odpowiedz
A co sie dziwisz, robert kubica F1 orlen cały na którym tankujesz, czy lot którym latasz, polsat ktory dogadal sie z diabłem, tvp calkowicie rzadowe i masa innych rzeczy pisowskich po fikcyjne firmy masek po handel bronią, przecież PIS to mafia tyle że jawnie działa w dzień. Nie ma telewizji niezależnych, tvn tez miesza ludziom w głowach, tomasz lis np sam przykład jak sobie przykleił plakietkę po. Wszędzie są manipulanci, na wykopie
  • Odpowiedz