Wpis z mikrobloga

I już mamy pierwsza różnice między dudą a trzaskowskim. Obaj kandydaci - co nie dziwne wyciągnęli rękę do swoich kontrkandydatów i ich wyborców. #holownia #konfederacja #biedron #tajtajano #kamysz. I wiecie co się działo w trakcie tych przemówień ?

Ze strony #duda chamstwo, ośle okrzyki „tu jest Polska”, wygwizdywaniu hejt i nienawiść ze strony podjudzaczy ze sztabu dudy. Nawet nie ogarneli ze zamienili jego przemówienie w groteskę w swoim fanatyzmie. W szczególności gdy wymieniał kandydatów #bosak #tanajno #trzaskowski szły gwizdy buczenie i hejt. Zapamiętajcie to gdy PiS spróbuje znowu ubrać dobra maskę wujka.

Trzaskowski - przemówienie w podobnym tonie - reakcja? Zrozumienie brawa, szacunek i słuchanie. Bez buczenia, chamstwa czy ryków.

Wybór jest jeden. Kurtyna, ja z takimi fanatykami nie chce mieć nic wspólnego. To nie jest partia czy jej zwolennicy. PiS to twardogłowa sekta. Sekta nienawiści która należy zatrzymać.

#dobrazmiana #polska #polityka #trzaskowski2020 #duda #neuropa #4konserwy #konfederacja #lewica #prawica
  • 16
@qluch: Tak? Bo zdaje się to konta powiązane z #konfederacja zalały wcześniej tag neuropa jakimiś bardzo słabymi wpisami o sraniu, co strigerowalo takie osoby jak próby screen. Inna sprawa co ma piernik do wiatraka? Print screen to nagle rzecznik opozycji? Nie to jakiś randomowy anon i niech robi co chce. Jak przegnie to złapie platynę i tyle. Jak tysiące podobnych z lewa i prawa w ostatnich 4 latach jak tutaj jestem.
fujka, pisowiec


@Print_Screen: no, ja na pomysł z pisaniem do TVPiS nie wpadłem żeby nie siedzieć na wykopie podczas sesji.

Tak? Bo zdaje się to konta powiązane z #konfederacja zalały wcześniej tag neuropa jakimiś bardzo słabymi wpisami o sraniu, co strigerowalo takie osoby jak próby screen.


@grubson234567: Mireczku, zapytaj kolegę @Print_Screen jak proponował nowy powód zakopania znalezisk z pod tagu #konfederacja. Proszę cię, daruj sobie tekst typu Print_Screen został
@qluch: Nie jestem jego wychowawcą i szczerze - te żałosne wojenki już dawno przestały mnie obchodzić. Tym bardziej że mam niby wnikać wg ciebie co zrobił anon z niewiedomo którgo końca polski. Nie interesuje mnie to. Mógłbym ci wymienić z 10 takich printscrenów z 2 strony barykady, a nawet gorszych, którzy próbowali bawić się w zastraszanie czy stalking.
Jesli myślisz że jesteśmy jakąś armią by na rozkaz "wyłączyć" usera XYZ bo CVB... mam dlaciebie złą wiadomość. masz bardzo mylące wyobrażenie "neuropy". Każdy może sobie wejść i sie z nią identyfikować tak samo jak z #4konserwy czy #konfederacja.


@grubson234567: Widać dawno na disco cię nie było Mireczku. Miejsce którego niema to taki twór który może nakazać Mireczkowi XYZ usunąć wpis bo nie jest po linii partii. I nie każdy
jak 3/4 neuropy. Wszyscy jesteście niewinni i wszyscy nie macie nic wspólnego z śmieciem zalewającym tag który produkują trole pokroju @Print_Screen


@qluch: tak, bardzo dobrze mowisz xD idz glosuj na typa ktory wprowadza w polsce socjalistyczny autorytaryzm. Zrob to na złość, zepsuj na złość swój kraj bo cie #!$%@?ł jakiś gość na wykopie którego nawet nie spotkasz xD
tak, bardzo dobrze mowisz xD idz glosuj na typa ktory wprowadza w polsce socjalistyczny autorytaryzm. Zrob to na złość, zepsuj na złość swój kraj bo cie #!$%@?ł jakiś gość na wykopie którego nawet nie spotkasz xD


@TurboDynamo: XD nie ma to jak wpierd*&ić się między wódkę a zakąskę, nie?
Nawet nie ogarneli ze zamienili jego przemówienie w groteskę w swoim fanatyzmie. W szczególności gdy wymieniał kandydatów #bosak #tanajno #trzaskowski szły gwizdy buczenie i hejt. Zapamiętajcie to gdy PiS spróbuje znowu ubrać dobra maskę wujka.

Trzaskowski - przemówienie w podobnym tonie - reakcja? Zrozumienie brawa, szacunek i słuchanie. Bez buczenia, chamstwa czy ryków.


@grubson234567: to jest dziwne właśnie, bo do tej pory od 6 lat to PO tylko krzyczy i hejtuje,