Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
od 2 lat próbuje wychodzić z #przegryw w jakim się znalazłem. W skrócie moim największym problemem jest bardzo słaby social skill (26 latek na karku). Nie piszę tego zacząć się żalić i narzekać. Zależy mi na protipach, które sprawdziły się u tych, którzy praktykują #wychodzimyzprzegrywu. Ale fajnie byłoby usłyszeć też praktyczne wskazówki od ludzi funkcjonujących "normalnie". Podejrzewam, że nie mam już szans stać się tym legendarnym dynamicznym oskarkiem, ale chciałbym naprawić jak najwięcej się da.Jeśli kojarzycie jakiegoś dzieciaka ze swojego otoczenia, który prawie nigdy nie wychodził na podwórko pograć w piłkę, wypić piwko w wieku nastoletnim to oto jestem :D
Chciałbym się teraz skupić na imprezach, budowaniu sieci znajomych itp. Np. mam postanowienie aby urządzić moją pierwszą w życiu imprezę urodzinową. Nigdy na żadnej nie byłem, ale podejrzewam, że to co pokazują na amerykańskich filmach to klasyczna przeginka. Jakieś porady, gdzie ją zorganizować (dom odpada - mieszkam z rodzicami)? Jak się ubrać, co przygotować? Nie ukrywam, że jak o tym myślę to #!$%@? się stresuję, chociaż to dopiero w grudniu :p Jakieś wskazówki jak zachowywać się w klubach żeby nie wyjść na creepa? Mam po prostu obserwować ludzi i próbować kopiować ich zachowanie? Co doradzicie?

Myślę, że mój obecny poziom nie jest totalnie zerowy. Kiedyś miałem straszny problem z samym wejściem do sklepu. Potrafiłem krążyć 20 minut zanim się zebrałem aby wejść do środka. Przerażała mnie wizja bycia ocenianym. Ostatnio też się przełamałem i wszedłem do klubu. Co prawda posiedziałem tam max 2 minuty bo poczułem się trochę przytłoczony, ale zależy mi żeby robić te małe kroczki do przodu.

Dzięki za porady!

#logikarozowychpaskow, #logikaniebieskichpaskow, #wychodzimyzprzegrywu, #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef8d8b115d9fcf7250efb58
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Urodzinki możesz zrobić w jakimś lokalu.
Często są zniżki dla solenizantów.
Na przykład na kręgle z kuplami jakieś dwa tory na 1.5 godziny albo jakiś bilard (z piwem w ręku xD).
Potem pizza, ewentualnie w miasto dalej. Można coś łączyć tylko musisz mieć jakiś plan, co po kolei.
Może potem jakiś bar jak lubicie sobie wypić.
Później to już można na spontana lecieć jak będziecie mieli % we krwi.
@AnonimoweMirkoWyznania na pewno trudniej znaleźć w tym wieku super przyjaciół, ale dobry kumpel na poczatek wystarczy. Może ktoś z pracy z kim się dobrze dogadujesz, najlepsze są znajomości nabyte przez kogoś znajomego. Żeby mieć więcej okazji na poznawanie, może jakiś sport wymagający udziału innych, jakieś grupy biegowe (mija koleżanka znalazła tak faceta), basen, siłka albo kółko szachowe- zobacz co jest w okolicy. Spacery z psem, też są jakąś motywacją do wychodzenia do