Wpis z mikrobloga

Hej Mirki pomóżcie!
Dzisiaj #normictwo z liceum zaproponowała mi spotkanie po latach. 6 lat minęło, a im się zachciało spotkań w Lipcu.
Nigdy mnie nigdzie nie zaprosili, zawsze sam siedziałem w ławce (czasem ktoś się dosiadał na przerwie by pogadać z ludźmi za mną, a ja byłem powietrzem). A teraz ludzią co mnie obgadywali, wyśmiewali i przezywali na każdym kroku (szczególnie wf) mnie nagle zapraszają.
Jak mam na takie coś zareagować?
Napisać im szczerze ,,przecież my się nigdy nie lubiliśmy", a może zignorować, a może pójść choć nie wiem co tam będę robił i o czym z nimi gadał? Pewnie posłali jakąś wiadomość masową, albo zaprosili mnie by się z ze mnie pośmiać jak to robili w przeszłości.
Nie mam nawet o czym z nimi rozmawiać oni już po małżeństwach, po studiach, pracują już mają mieszkania, a ja nie skończyłem żadnych studiów bo uwalili mnie 2 razy, nie miałem też nigdy dziewczyny, jestem na bezrobociu. Mogę niby skłamać, ale po co?
Jestem też jedynym gościem co nie był na studniówce, kilka dziewczyn też nie szło bo były na studniówkach w innych miastach.

Co mam teraz zrobić? Co odpisać? Jak zareagować? (Możecie napisać co zrobilibiście na moim miejscu w komentarzach). A może napisać im jak mi zniszczyli psychikę i wymienić im jak mnie przezywali i jak traktowali? Chociaż nie wtedy to będzie temat nr1 na spotkaniu. ,,Haha patrzcie co ten nasz klasowy dziwoląg mi odpisał". A może się zmienili i mnie przeproszą za wszystko, choć wątpie, a ich kółka wzajemnej adoracji będą jedynie się chwalić i porównywać jakie to mają wspaniałe życie...
Wybrać się czy nie iść? Mam już dość tego cholernego dnia...
#przegryw

Czy powinienem się wybrać na spotkanie z dawną klasą?

  • Tak, może nie będzie aż tak źle 20.0% (12)
  • Nie, szkoda nerwów, tylko będziesz się denerwował 80.0% (48)

Oddanych głosów: 60

  • 13
@Ghostur: też tak sądzę nie ma sensu odpowiadać czegokolwiek. Jakbym coś osiągnął to zawsze mógłbym napisać, że aktualnie jestem za granicą lub coś podobnefo, a kłamać i zmyślać nie wiadomo co też nie mam zamiaru.
@ZeT_: coś tam planują na drugą połowę Lipca, tę wiadomość zignoruje, a jak coś się zaś będą dopytywać to napiszę, że aktualnie przebywam za granicą, albo znów ich oleję.
Da się na fb wyłączyć info, że wyświetliłem wiadomość? Usunąłbym to, ale jestem na kilku grupach hobbystycznych i czasem lubię pisać z kilkoma ludźmi, z życia realnego mam też parę kontaltów których nie chcę tracić.
@xVolR: nie mam pojęcia ja, chyba dalej jestem naiwny jak dawniej i ubzdurałem sobie, że tam się wszyscy pogodzimy i wybaczymy sobie, a tak przecież nie będzie.
Pewnie będzie klasyka, czyli chwalenie się, ploteczki, relacje z imprez, a potem rzeczy o jakich nie mam pojęcia, czyli związki, miłość, wspominanie szkoły i studniówki (na której nie byłem jako jedyny)