Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BasSHU: to, że na stan dzisiejszy tak jest, nie znaczy, że za parę lat ktoś nie sypnie pieniędzmi i twórcy się skuszą, lub po prostu odkupi prawa.
  • Odpowiedz
@NanMin: mam problem z zapamiętywaniem imion, ten serial to jest dla mnie dramat xD nawet jeszcze nie odpaliłem 3 sezonu, muszę się przygotować, oczyścić umysł, może jakieś tabsy na skupienie xD
  • Odpowiedz
@NanMin Mam to samo, w ogóle w pierwszym odcinku totalnie zgłupiałem o co chodzi, niby coś się wyjaśnia tylko po to żeby za chwilę znów coś skomplikować, ale ogólnie serial robi robotę.
  • Odpowiedz
@LaylaTichy: producenci od początku mówili, że pomysł jest na 3 sezony. Historia jest zamknięta i raczej ciężko, żeby ją w jakikolwiek sposób kontynuować. Producenci zresztą pracują nad kolejnym projektem, więc nie sądzę by ktokolwiek przez najbliższe lata podejmował temat kontynuacji
  • Odpowiedz
@NanMin: ja kompletnie nie miałam z tym problemu. Trzeba być na maxa skupionym i zwracać uwagę na każdy szczegół. Wczoraj zdołałam obejrzeć 6 odcinków ostatniego sezonu, bo mózg mi już dymił. Dziś dokończyłam. Po prostu serial rewelacja, dopięty na ostatni guzik. Brawa dla twórców!
  • Odpowiedz