Wpis z mikrobloga

Nie obchodzi mnie co robi furgonetka pod warunkiem że robi to we własnym garażu. Żeby się tak afiszować na mieście to już skandal. Ja im się do garażu nie pcham. Zresztą jakby trzymała koła razem to do niczego by nie doszło. Jeździ taka wyzywająco umalowana. Widzieliście jaki ma rozstaw osi? Sama zaprasza, a potem krzyk.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #heheszki #lgbt #pdk #konfederacja #warszawa #polska
saakaszi - Nie obchodzi mnie co robi furgonetka pod warunkiem że robi to we własnym g...

źródło: comment_1593336899WbKKB0RNVutUCbC6nZgpot.jpg

Pobierz
  • 17
@gofr myślę, że nie jest to proste skoro do dnia dzisiejszego nie znamy tego mechanizmu. Czynników jest od groma i ciut ciut. Z całą pewnością nie jest to nic dziedzicznego ani genetycznego, gdyż moglibyśmy wskazać gen/grupę determinującą, prawda?
@gofr xD. Skoro są konkretne geny to łatwo tą teorię udowodnić/obalić. A nie, czekaj, od 30 lat lewicowe media próbują przeforsować, że takie geny istnieją. Otóż nie. Nie ma ani pojedynczego ani grupy genów, które determinowały by orientację seksualną. Po co mam wymieniać? To oczywiste rzeczy - wychowanie, środowisko, osobiste predyspozycje. Tyle, że to tak złożone procesy w życiu człowieka, że nie sposób ocenić ich wagę i znaczenie.
@Bordomir: kurka, no nie wiem co tu poradzić. Podałem Ci artykuł naukowy, który mówi o tym, ze homoseksualizm może mieć podłoże genetyczne. Ty próbujesz to negować opierając się wyłączenie o własne przekonania, podając subiektywną opinię. I jak tu z Tobą prowadzić dialog.
@gofr nie rozumiesz treści artykułu, który załączyłeś. Równie dobrze mógłbym napisać artykuł o treści: Mamy wiele genów, a u części z przebadanego 1000 zadeklarowanych homoseksualistów część genów była wspólna. Geny te nie występowały u przebadanych zadeklarowanych heteroseksualistów. Dodatkowo, geny te są wspólne do tych, którzy chorują na Alzheimera i zespół Downa. Także ewidentnie homoseksualizm jest dziedziczny i nie jest chorobą xD
@gofr podsumowując, żeby już się nie męczyć bezcelowo - nawet jeśli ktoś kiedyś znajdzie gen odpowiedzialny za homoseksualizm (a tak się nie stanie, bo granice są płynne) to prędzej dowiedzie tego, że homoseksualizm jest chorobą, niż zamierzonego efektu, że homoseksualizm jest naturalny.