Wpis z mikrobloga

Niestety nikt z pożal się kandydatów nie spełnia nawet minimalnych z minimalnych moich wymogów żebym oddał głos, więc po prostu pokazuję swój głos "mam was w du**


@Niedzwiedzmin: spokojnie, są tacy którzy nie mają wątpliwości dzięki komu dostają pieniądze, oni na pewno pójdą zagłosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Inna kwestia, co to za rak i parodia, żeby w XXI wieku gdzie świat zmienia się z miesiąca na miesiąc praktycznie jakaś starszyzna kur** decydowała o losie kraju? Oni nie wiedzą co to i jak działa kąkuter, internet to przecież zło jakieś, smartfon to narzędzie szatana itp. Cyrk. honk honk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Niedzwiedzmin:

Parodią jest to, że jedynym problemem młodych dziś jest to że ich
  • Odpowiedz
no to jaką masz alternatywę? Tak zupełnie poważnie. Wszyscy to mniejsze lub większe szury wypaczone przez ideologie. Nie pamiętam żadnej partii, żadnego polityka, który odrzuciłby to całe #!$%@? i skupił się tylko na merytoryce.


@TatoAktywny: Standardowe gadanie ludzi przez których nie ma zmian.
  • Odpowiedz
Nie pamiętam żadnej partii, żadnego polityka, który odrzuciłby to całe #!$%@? i skupił się tylko na merytoryce


@TatoAktywny: bo taki nigdy nie wygra. Większość ludzi niestety liczy tylko na pomoc od państwa i mydlenie oczu
  • Odpowiedz
Standardowe gadanie ludzi przez których nie ma zmian.


@atur94: bo system polityczny jest tak skonstruowany, że zmiany nigdy nie będzie.

Politycy to #!$%@?. Wszyscy.
Zbędne ogniwo w sprawowaniu władzy.
  • Odpowiedz
masz Żółtka o liberalnych poglądach i wolnościowym podejściu do gospodarki.


@konmad: wiem, że mam. I zgodnie z programem oddałem głos na najmniej #!$%@? kandydata.
Ale też nie jestem idiotą i zdaję sobie sprawę z tego, że mój kandydat nie ma żadnych szans nawet na podium.

Bo w tym kraju idiotów trzeba naobiecywać. A najlepiej to naobiecywać, że sąsiad będzie miał gorzej.
  • Odpowiedz
który odrzuciłby to całe #!$%@? i skupił się tylko na merytoryce


@TatoAktywny: Sa. Orbitują gdzieś poniżej korwinizmów i mają 0.2% poparcia. Ludzie mają w dupie gospodarkę ważne jest to czy jestes za czy anty lgbt i czy sypniesz kebsem i butelką coli dziennie.
  • Odpowiedz