Wpis z mikrobloga

Niestety nikt z pożal się kandydatów nie spełnia nawet minimalnych z minimalnych moich wymogów żebym oddał głos, więc po prostu pokazuję swój głos "mam was w du**


@Niedzwiedzmin: spokojnie, są tacy którzy nie mają wątpliwości dzięki komu dostają pieniądze, oni na pewno pójdą zagłosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Inna kwestia, co to za rak i parodia, żeby w XXI wieku gdzie świat zmienia się z miesiąca na miesiąc praktycznie jakaś starszyzna kur** decydowała o losie kraju? Oni nie wiedzą co to i jak działa kąkuter, internet to przecież zło jakieś, smartfon to narzędzie szatana itp. Cyrk. honk honk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Niedzwiedzmin:

Parodią jest to, że jedynym problemem młodych dziś jest to że ich
no to jaką masz alternatywę? Tak zupełnie poważnie. Wszyscy to mniejsze lub większe szury wypaczone przez ideologie. Nie pamiętam żadnej partii, żadnego polityka, który odrzuciłby to całe #!$%@? i skupił się tylko na merytoryce.


@TatoAktywny: Standardowe gadanie ludzi przez których nie ma zmian.
Nie pamiętam żadnej partii, żadnego polityka, który odrzuciłby to całe #!$%@? i skupił się tylko na merytoryce


@TatoAktywny: bo taki nigdy nie wygra. Większość ludzi niestety liczy tylko na pomoc od państwa i mydlenie oczu
masz Żółtka o liberalnych poglądach i wolnościowym podejściu do gospodarki.


@konmad: wiem, że mam. I zgodnie z programem oddałem głos na najmniej #!$%@? kandydata.
Ale też nie jestem idiotą i zdaję sobie sprawę z tego, że mój kandydat nie ma żadnych szans nawet na podium.

Bo w tym kraju idiotów trzeba naobiecywać. A najlepiej to naobiecywać, że sąsiad będzie miał gorzej.
który odrzuciłby to całe #!$%@? i skupił się tylko na merytoryce


@TatoAktywny: Sa. Orbitują gdzieś poniżej korwinizmów i mają 0.2% poparcia. Ludzie mają w dupie gospodarkę ważne jest to czy jestes za czy anty lgbt i czy sypniesz kebsem i butelką coli dziennie.