Wpis z mikrobloga

Rafonix i Daniel zaczynali z tej samej ligi. Marcinek zaraz będzie jeździł nowym CLA AMG a Daniel siedzi na obesranej melinie w toruńskiej kaminenicy z matką i upośledzonym Jackiem gdzie nawet centralnego ogrzewania nie ma.
Dumnie zastępuje je tam piec kaflowy na węgiel, czaicie w 2020 roku xD

Śmiesznie po prostu, że teoretycznie dwie przegrane jednostki trafiły w zupełnie dwa inne miejsca i tak naprawdę różnice stanowiły tutaj małe decyzje. Zresztą kto wie gdzie zaszedłby Marcinek gdyby nie to, że stawiał na złe karty.

Ja wiem, że dla was CLA to żadne osiągnięcie i pewnie macie bekę. Ale spójrzcie czym poruszają się polacy, czasami jak widzę te rzęchy w dieslu to na ich miejscu wolałbym siedzieć na wózku inwalidzkim.

#patostreamy
#danielmagical
Pobierz wonsztibijski - Rafonix i Daniel zaczynali z tej samej ligi. Marcinek zaraz będzie je...
źródło: comment_1593299271DmSwHoOBHTXwXbRHT9txPy.jpg
  • 28
@wonsztibijski: spoko fura, ale wez sobie wyobraz normalnie zyc i takim czyms sie poruyszac.

Na PArkingu musisz szukac miejsca na smaym koncu zeby wszystko obok bylo wolne bo ci poobijaja.

Parkujesz to zdjecia samochdou musisz zrobic i samochodow obok.

ROweru na spotnanie tam nie #!$%@?, grilla tez nie.

Serce boli jak sie w te #!$%@? dziury ciagle wjezdza.

a tak to masz starego diesla ktorego nawet nie zamykasz i #!$%@? ci
@KwasneJablko: Z obliczeń wykopowiczów Magical z całej swojej kariery zarobił około pół miliona czy to prawda czy nie nie chce się z tym kłócić ale jeśli jednak to prawda to za pół miliona można ustawić się do końca życia kupić porządne mieszkanie, auto i prowadzić dostatnie życie no ale tak to jest że jeśli ktoś ma biedę w psychice to nawet jeśli dostał by i miliard złoty to wydał to by
@KwasneJablko: Z czym odleciałem z tym że zarobił pół miliona czy z tym że można tutaj prowadzić dostatnie życie? Jeśli ktoś ma głowę na karku i jest mało wymagający to kupuję sobie skromne mieszkanie a nie jakąś willę, jakieś auto a resztę inwestuję tak aby do końca życia przynosiło mu w miarę dobre dochody jest do zrobienia tylko no jak mówię trzeba mieć głowę na karku
@Radioaktywny_Pasztet: Hmm no wiesz mam kumpla co ma mieszkanie za około 200k co prawda skromna kawalerka nie jakaś willa ale własne i mu się podoba jeśli ktoś ma małe wymagania to można a resztę kasy można z głową zainwestować i podwoić albo i potroić sumę jeśli ktoś się na tym zna i kupić jeszcze lepsze mieszkanie nic nie stoi na przeszkodzie
@Radioaktywny_Pasztet:
Napisałem ze kupiłby za pół banki ładne mieszkanie i by mu jeszcze sporo zostało, a nie ze za resztę będzie zył wygodnie do końca życia.
Gdyby nie był przygłupim kabanosem, nadal ostro by strimował pato, zarabiałby hajsy( albo zrobiłby kontkent dla dzieci, też by na tym dobrze wyszedł finansowo) to hajs cały czas ostro by napływał. No i by zainwestował w jakiś biznes czy cokolwiek innego dające przyzwoitą stopę zwrotu
@Radioaktywny_Pasztet: Dużo zależy co rozumiesz pod pojęciem "dostatnio żyć" bo jedni wolą żyć na wsi skromnie i to nazywają dostatnie życie a inni z przepychem w mieście wydając duże sumy i też to nazywają dostatnie życie. Każdy jest inny
@KwasneJablko: Niestety nie widziałem, lecz bacznie obserwując jego streamy i widząc ile z nich wyciąga to jeśli by był na tyle rozsądny i zacisnął by pasa i nie wydawał by tej kasy na głupoty typu taxi, jedzenie w Macu, telefony itp to by zebrał całkiem pokaźną kwotę i by żył na poziomie jak Rafonix