Wpis z mikrobloga

#motoryklelektryczny #supersoco #skutery #elektrowoz i może trochę #motocykle
Mam już elektryczny skuter kat AM, żona używa, ja używam, zużycie paliwa w aucie spadło 2krotnie. Poezja, mimo że to odpad po krótkoterminowym najmie za 2k.
Chciałbym też coś dla siebie teraz, bo jednak AM to nie moja bajka, chciałbym coś mocniejszego, na kat A1, ale w sieci trochę echo. Supersoco TC max (zwykłym jeździłem) za 20k i średnim realnym wzrostem wydajności to chyba nie moja bajka, zasięg 80km mnie satysfakcjonuje. Ktoś coś?
  • 6
  • Odpowiedz
@Pawelczi: W zeszłym roku sprawdzałem jakieś generic chińskie elektryczne skuterki, wtedy występowały pod marką PUSA, teraz AMORE. Moc 5kw, prędkość maksymalna w okolicach 100km/h, jeździł całkiem fajnie. Moim zdaniem jednak nie opłaca się - cena jest na poziomie hondy SH125 (okolice 15k), brak schowków, utrata wartości raczej znaczna, serwis jak i gwarancja to trochę niewiadoma.
  • Odpowiedz
@Pawelczi: Moim zdaniem tak, sam szukałem elektryka o osiągach 125, ale na obecną chwilę i mój stan wiedzy w PL nic takiego nie ma (a przynajmniej takiego, by był to sensowny zakup). Może kiedyś Gogoro (zobacz Gogoro S2) wejdzie do Europy, to wtedy będzie fajna oferta;)
  • Odpowiedz