Wpis z mikrobloga

Hejka, znalazłam niedawno w domu odświeżającą mgiełkę z Ziaji, seria Gdanskin. Od tej pory używam jej codziennie. Pachnie prawie identycznie co Diptyque Philosykos EDP/L'Artisan Premier Figuier, na który aktualnie nie mogę sobie pozwolić.
Moje pytanie, czy mogę coś kupić w tych klimatach (świeży, zielony liść figi, żadnych słodkich dodatków, innych owoców, lekka mleczna nuta, gdzieś w tle kokos) powiedzmy do 150zł? xD Znacie coś takiego? Może być jakaś woda kolońska, coś mniejszego do torebki, mogę się dopsikiwać co godzinę, byle zapach był podobny.
#perfumy
pinkquartz - Hejka, znalazłam niedawno w domu odświeżającą mgiełkę z Ziaji, seria Gda...

źródło: comment_15932770996zEyBkfC03myET7KqLbxzH.jpg

Pobierz
  • 13
@pinkquartz nie wiem czy podobne czy nie, bo nigdy nie wahałem tych które wymieniłas, ale od siebie polecam AdP Fico di Amalfi. Świeży, wyśmienity na upaly, trwałość kranówki lub trochę lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@SZARY28: na mnie super, tak jak go zapamiętałam- najpierw liść figi i jakieś zielska, następnie lekko się wysladza i pachnie dojrzała figa, mlekiem i kokosem. Jest super komfortowy, utrzymał mi się 6h na tyle dobrze ze od czasu do czasu czułam go z nadgarstka, potem już tylko przy skórze. Ja kupiłam za 480zl, pamietam czasy gdy można było kupić je (i inne Diptyque) za 300-350zl na Allegro ( ͡° ʖ