Wpis z mikrobloga

Idę za ciosem ( ͡º ͜ʖ͡º) Pierwsza rozbiórka zbliża się ku końcowi, proponuję na dzisiaj Jovoy Incident Diplomatique w dość fajnej cenie oraz Tauer - 02 L'air du Desert Marocain (TOP 3 perfum uniseksowych na parfumo.net). Oba to mój absolutny top, eleganckie i męskie. W obu świetne parametry.

Jovoy będzie rozebrany niezależnie od ilości chętnych, Tauer zostanie zamówiony po zebraniu chętnych :)

JOVOY INCIDENT DIPLOMATIQUE

Dla mnie zapach nawet lepszy niż Private Label.
"Wetyweria, paczula i gałka muszkatołowa łączą się, tworząc zapach wytrawny, dymny, ziemisty i lekko korzenny."

Jovoy Incident Diplomatique - 4,90zł/ml
Do odlania około 65ml.

Fragrantica.com
Parfumo.net

Minimum 5ml.

TAUER - 02 L'AIR DU DESERT MAROCAIN

Tauer - 02 L'air du Desert Marocain - 9,60zł/ml
Do odlania około 30ml.

Fragrantica.com
Parfumo.net

Minimum 5ml.

Zapraszam także do pierwszej rozbiórki, gdzie zostało jeszcze około 10-15ml Black Iris oraz około 30ml Creed Erolfa - https://www.wykop.pl/wpis/50327135/zapraszam-do-mojej-pierwszej-klasycznej-rozbiorki-/

Szkło: 3 zł
Mam szkiełka: 5 ml, 10 ml, 30 ml - ilość szkieł ograniczona, ale powinno starczyć - będę domawiał w razie potrzeby.

Metoda odlewania to strzykawka + wężyk. Będą także ładne etykietki :) Flakony zostają u mnie.

W spoilerze ukrywam to co zostało mi w dekantach i do odlania z własnych flakonów.

Dekanty


Mililitry z własnych flakonów


Flakony i próbki


Koszty wysyłki
Paczkomat: 14zł
Kurier inpost: 16zł

Wysyłka jeśli się uda połączona z Black Iris/Erolfa, jeśli czasowo nie wyrobię to w kolejny weekend.

#rozbiorka #perfumy
sbosy - Idę za ciosem ( ͡º ͜ʖ͡º) Pierwsza rozbiórka zbliża się ku końcowi, proponuję ...

źródło: comment_1593266889lncz0aDG6fmCp8dvMyDZ8u.jpg

Pobierz
  • 10