Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Tazbo: Wszystko ok póki te "inne poglądy" to nie obrażanie i dyskryminacja innych ludzi, co w przypadku prawactwa ma najczęściej miejsce.
  • Odpowiedz
@svickova: Kobiety z natury nie mają w naturze głębszego myślenia i kierują się emocjami bardziej niż logiką. A te ruchy blm w polsce przez p0lki to gorsze upodlenie człowieka niż te rozboje w USA i jeżeli mówisz że powinniśmy się zgadzać na uciszanie wolności słowa, niszczenia naszej historii i zgadzać się na tą chorą propagandę rÓwNośCi skrajnej lewicy to pozdrawiam.Mam #!$%@? w głowie, nie wiem o co chodzi ale blacklivesmatter jest
Vaers - @svickova: Kobiety z natury nie mają w naturze głębszego myślenia i kierują s...

źródło: comment_15932722377WjCbPwfzf9eSBdevNHhUn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@svickova: Kobiety z natury nie mają w naturze głębszego myślenia i kierują się emocjami bardziej niż logiką.

@Vaers:
Ludzie z natury nie mają w naturze głębszego myślenia i kierują się emocjami bardziej niż logiką.

Proszę poprawiłem XD
  • Odpowiedz
@Vaers: Może nie jesteś faszystą, chociaż byc może jesteś kto wie, ale mizoginem na pewno jesteś. W sensie trzeba mieć jakiś gwóźdź wbity w mózg, żeby twierdzić, że kobiety w Polsce popierają blm, bo lubią czarne pały dx.
  • Odpowiedz
@Vaers: +Zarzucasz kobietom, że " Kobiety z natury nie mają w naturze głębszego myślenia i kierują się emocjami bardziej niż logiką." a Twoje komentarze nie mają żadnych logicznych elementów. Nie dowodzisz prawdziwości tez jakie stawiasz, a wszędzie dodajesz jakieś wynikające z emocji rzeczy. Np. ".Mam #!$%@? w głowie, nie wiem o co chodzi ale blacklivesmatter jest na topie wszystkich mediów internetowych i w sumie lubie czarne pały hehe tak w skrócie.".
  • Odpowiedz