Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Mirki, razem możemy zrobić coś dobrego. Mam tu na myśli rejestrację jako potencjalny dawca szpiku w #dkms. DKMS działa prężnie wśród młodzieży w szkołach oraz na uczelniach. Ze względu na pandemię #covid19 musiał wstrzymać rejestrację dawców w ramach takiej działalności. Liczba potencjalnych dawców co prawda przyrasta, ale w zdecydowanie mniejszym tempie niż przed #koronawirus. Głównie z powodu braku akcji stacjonarnych. W zasadzie do dziś funkcjonuje tylko rejestracja przez internet. Do tego Was zachęcam. Ja już pierwszy krok mam za sobą, czekam aż dojdzie pakiet aby dokończyć procedurę rejestracji. Nawet jeśli jesteś spod tagu #przegryw to dzięki Tobie ktoś może #wygryw w życie. Wejdź na stronę DKMS, sprawdź czy kwalifikujesz się jako potencjalny dawca. Jeżeli tak, to możesz przy niewielkim wysiłku stać się całym światem dla osoby, która właśnie poszukuje bliźniaka genetycznego. Proszę o parę plusów i oczywiście zgłoszeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Domq - Mirki, razem możemy zrobić coś dobrego. Mam tu na myśli rejestrację jako poten...

źródło: comment_1593252413jyulc9WZ2PeEtZyUYsXDc5.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Kopinho: A co wierzysz że ludzie to takie dobre istoty które patrzą na innych? Przywieźli chłopaka z wypadku nieprzytomny obity ale rokowania dobre miał. "Ooo jest w spisie dawców, memory fajv mam tutaj zdrowego fajnego chcecie nereczkę czy coś?" Powycinali go a rodzinie powiedzieli że wypadek tragiczny bez sznas było ament piach.
  • Odpowiedz
Wejdź na stronę DKMS, sprawdź czy kwalifikujesz się jako potencjalny dawca.


@Domq: Zarejestruj się w polskim rejestrze, a nie dawaj niemcowi zarobić na ruchaniu polaków.
  • Odpowiedz