Wpis z mikrobloga

@salamander-kwarcowy:
no pamiętam wybory 2007, podobnie się to odbywało jak teraz zabierz babci dowód, j---ć starych ludzi itp., Wtedy, jak i teraz mógłbym zakreślić dowolny kwadracik, a i tak nie będzie to miało wpływu na moje życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PO nie jest nawet w 1/3 tak destrukcyjne dla mojego kraju jak PIS.


@salamander-kwarcowy: to że PO nie jest destrukcyjne jak PIS, to nie oznacza że nie jest destrukcyjna. Błędna logika.

To że Stalin zabił więcej ludzi, to nie oznacza że Hilter jest święty.
  • Odpowiedz
@thexDguy: no i rządy Platformy okazały się bardzo dobre dla Polski i Polaków. Mój znajomy mi mówił że kiedyś, w latach 90. było dużo kradzieży bo ludzie byli biedni. Dzięki rządom SLD a następnie PO i PSL Polacy zaczęli się bogacić zrównując standard życia z krajami zachodniej Europy.
  • Odpowiedz
@thexDguy: No też pamiętam. I ostatecznie odsunięcie PISu od władzy wyszło na dobre. Jeśli uważasz, że przez ostatnie 5 lat błędne wybory Polaków nie miały żadnego wpływu na Twoje życie to musisz być ogromnym ignorantem, jednym z tych co nie wiedzą pewnie nawet, że płacą jakieś podatki:)

@Klopsztanga: Wolisz dostać grypę czy raka płuc? A w I turze pewnie zagłosuję na Żółtka, poza poronionym pomysłem wyjścia z UE
  • Odpowiedz
@salamander-kwarcowy: Szanuje już ten wybór. Sam miałem na niego głosować, bo jest libertarianinem, ale ostatecznie jest stricte prawicowcem. Chce w--------ć się w życie kobiet i decydować za nie o aborcji, do takiego stopnia, że nawet dziecko w wyniku gwałtu nie może być usuwane.

I tura jest do wybierania kandydata wedle swojego uznania. II tura jest wybieranie zła koniecznego, więc nie wiem po co reklama trzaskowskiego u Ciebie
  • Odpowiedz
@thexDguy: No to opowiedz mi jak bardzo nie ma wpływu na twoje życie split payment, exit tax, podatek bankowy zwiększający koszta kredytów, test przedsiębiorcy, dokręcanie śrub w ramach rzekomej walki z wyłudzaniem VATu i inne gówna wymyślone przez obecną ekipę.

@Klopsztanga: No tak, to druga rzecz która mi się nie podoba. Ja cały czas mówię o drugiej turze. Po upadku Dudy bardzo możliwe, że PIS się rozpadnie i
  • Odpowiedz