Wpis z mikrobloga

Ja pierd@le #katowice to jeb@ne miasto żuli, bez kitu. Idziesz na autobus to na przystanku co 30 sekund podbija żul czy nie masz szluga. Zanim dojarasz to już z 5 zapyta, a to ten na bułkę zbiera, tamten na bilet a jeszcze inny na gumowego #!$%@? z opcją montażu na sds-a w mlotowiertarce Boscha.wchodze do biedry po coś do picia to typ podbija i się pyta czy jak weźmie ten ser to mu złotówkę dołożę i pokazuje jakiś #!$%@? francuski zielony ser w trzech kawałkach. I to wszystko w 10 minut od wyjścia z domu. #oswiadczeniezdupy
K.....a - Ja pierd@le #Katowice to jeb@ne miasto żuli, bez kitu. Idziesz na autobus t...

źródło: comment_15931786105eA8tS9lJfTj8Ue63qtCPN.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@GreenBag: Centrum, ale na ligocie tez mieszkałem. Z Ligoty to pamietam menela co stwierdził, że zamieszkanie na śmietnikowej zadaszonej altanie to wyborny pomysł i co szedłem śmieci wyjebqc to typ patrzył co dobrego mu się niesie. Wielki zarośnięty #!$%@? jak Hagrid z HP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KapitanTorpeda: no niestety tak jest. Normalnie się meneli nie widzi albo przynajmniej ich ilości ale jak wszystko było pozamekane w tygodniu ze względu na covid-19 to jak wracałem z pracy to wtedy się widzi ile tych żuli jest i to w mieście o ~3 % wskaźniku bezrobocia. Mogli by ich wrzucać do Rawy i niech sobie płyną z nurtem do Wisły a potem nad Bałtyk
  • Odpowiedz