Wpis z mikrobloga

Wzywam wyborców Hołowni. Dlaczego chce głosować akurat na niego? Przecież wali takimi ogólnikami, nie ma konkretnego planu oprócz rozmów i słuchania wyborców, a to, że jest bezpartyjny to dla mnie żadna zaleta. Czym was tak ujmuje?
#wybory #holownia
  • 33
  • Odpowiedz
@jausz890: najwazniejsze ze on nie ma zadnego doswiadczenia ani w dyplomacji ani w pracy jako polityk. Nikt go nie zna, nie ma przeszlosci i zaden polityk nie bedzie go bral na powaznie.
  • Odpowiedz
@jausz890: ja jeszcze nie wiem na kogo będę głosować, zagłosował bym na bosaka ale jest światopoglądwym szurem z poglądami sprzed stu lat kościół i tak dalej, poglądy gospodarcze bosaka mi odpowiadają w sumie, a hołownia to taka jednak równowaga jest ok taki progresywny dosyć ale znów trochę zbyt na lewo gospodarczo no nie wiem w sumie. Trzaskowski za to znowu zbyt na lewo społecznie i gospodarczo dla mnie więc znowu lipa
  • Odpowiedz
@Positano1: Hołownia jest przeciw małżeństwom jednopłciowym, podobnie jak Bosak. Jeżeli jest przeciw takim małżeństwom to jest pewnie też przeciw adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Różnica światopoglądowa między nimi jest taka, że Hołownia chce kompletnego rozdziału kościoła od państwa, a Bosak nie
  • Odpowiedz
@jausz890: hołownia pisał że jest za związkami partnerskimi, tu mi chodzi bardziej już o samo nastawienie hołownia jest bardziej nastawiony na dialog, a bosak jest bardziej w tym zakresie można powiedzieć autorytarny czuć to mocno. Nie zdziwiłbym się gdyby bosak na przykład poparł zakaz marszów równości czy coś takiego. Hołownia nigdy by czegos takiego nie zrobił raczej, moze są trochę podobni w poglądach społecznych, ale hołownia jednak w tym zakresie jest
  • Odpowiedz
@Positano1: Zgadzam się. Też chciałem głosować na bosaka ale to jego anty podejście do lgbt i aborcji oraz katolstwo mnie przeraża (Żona w ordo iuris). A Hołownia ma poglądy chyba najbardziej centralne i nie wyklucza zamek strony. Bo o ile jestem przeciw adopcji przez pary jednopłciowe. O tyle związku partnerskie moim zdaniem to dobra rzecz i nieszkodliwa dla reszty społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Positano1: moim zdaniem ten cały "dialog" i "dyskusja" dobrze brzmi, ale jest przereklamowany. Jeżeli będzie się słuchał większości Polaków na każdym kroku to też nie dobrze. Zielona energia no super, fajnie. Czyściutko, nie śmierdzi tym węglem, każdy by tak chciał tylko pytanie jakim kosztem. Jeżeli przez czystą energie mają pójść ceny w górę to dziękuje.
  • Odpowiedz
@Stealth: też jestem za związkami ale adopcja to przesada przynajmniej na teraz, społeczeństwo nasze i tak nie jest gotowe na takie coś niech najpierw inne kraje wprowadzą i zobaczymy co z tego będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a katolstwo mi nie przeszkadza jedynie afiszowanie się z nim i narzucanie wszystkim w okół swojego katolstwa niech każdy sobie żyje jak chce - wolność ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@jausz890: @Positano1: Jak najbardziej też tak uważam. Chodzi o wolność. Ale ordo iuris od żony bosaka broni wykładowczyni która na socjologii wspierała ludziom katolstwo na siłę. Żeby nie było, jestem ateista ale dla mnie słowa katolik i katol znaczą zupełnie coś innego. Do normalnych katolików nic nie mam. A co do węgla, to od dawna jest nierentowny a górnikom się daje podwyżki. Także logiki brak.
  • Odpowiedz