Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@zalogowany_jako: a to wbrew pozorom pomaga (przynajmniej moim pozorom, bo się na tym nie znam). Ból pleców z rana, bo potem jak się człowiek rozrusza to przestaje boleć, jest często od siedzenia na dupie cały dzień przy biurku. Poszedłem na siłownię, zacząłem ćwiczyć i jest dużo lepiej, też się zdziwiłem że mi gość mówi żebym robił przysiady i martwy ciąg jak mnie plecy nadupcaja. Tylko kluczem jest wyćwiczenie dobrej techniki i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ger4pp4: najlepsze jak całą sobotę jebnę się na kanapie i gram w plejke :D jak wyszedł wiedźmin to z 3 miesiące mnie plecy po urlopie bolały. Basen basen i jeszcze raz basen. Ja się dodatkowo szarpie na treningach mma i zapaśniczych no i praca fizyczna robi robotę
@ger4pp4: ja po operacji kręgosłupa mam poranne bóle i one przechodzą po godzinie powiedzmy. Ale zauważyłem, że jak sie nie ruszam, tylko netflix, kąkuter i ew ćwiczenia rehabilitacyjne(które musze robić po kres moich dni) to boli cały dzień, delikatnie go czuję, ale jednak. No i teraz zacząłem trenować aerobik z jakąś laską z youtuba, tak po 15 minut i pomaga jak cholera. Mój rehabilitant powiedział: siedzieć jak naj mniej i ruszać