Wpis z mikrobloga

W końcu udało się odzyskać pieniądze od Glovo, walka trwała prawie 2 miesiące. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
28.04 - zamówienie w Glovo z Biedry, brakowało 2 produktów na kwotę ok. 50zł,
5.05 - Glovo odpisuje, że przekazało pieniądze na konto Glovo,
6.05 - odpisuję im, że mam gdzieś ich wirtualne pieniądze i chcę pieniądze na swoje konto z powrotem,
7.05 - Glovo odpisuje, że przekazali pieniądze na moje konto bankowe, w ciągu 14 dni roboczych mają się niby pojawić na moim koncie
28.05 - po mojej wiadomości w stylu "gdzie są kurcze moje pieniądze" Glovo odpisuje, że "stara się zgłębić kwestię zwrotu"
4.06 - po moim pytaniu czy już zgłębili, piszą że "zmienią moją rekompensatę" - cokolwiek to znaczy
19.06 - tego dnia napisałem do ECK, że nie mogę odzyskać pieniędzy, poinformowałem o tym oczywiście Glovo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
19.06 - 22.06 - tutaj dostałem kilka wiadomości dla debili, że przelew może potrwać nawet kilka dni, i że mam pytać banku co się dzieje z moimi pieniędzmi. Spytałem też, kiedy zlecili zwrot moich pieniędzy, odpisali mi po 3 wiadomościach z mojej strony z dopytaniem, że 19.06 ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdy spytałem, czemu wcześniej kilka razy wprost kłamali, że wysłali przelew to odpisali, że mieli problemy natury technicznej
23.06 - pieniądze wróciły na moje konto.

Podsumowując - Glovo to gówno z gównianą obsługą klienta, w większości korespondencji miałem wrażenie, że piszę z botem, chyba 1 czy 2 wiadomości wyglądały tak, że ktoś siadł i odpisał. Dopiero po informacji o zgłoszeniu tej sprawy łaskawie przelali pieniądze. Nigdy więcej nic tam nie zamówię.
#glovo
  • 6
@czmaja: daj spokój ja czekam 2 tygodnie na zwrot już xD a że to tylko 10 zł to nawet nie chce mi się fatygować i dopytywać, szkoda mi czasu i nerwów.

Ta aplikacja to gówno i żenada. Podobnie jak obsługa.

Zamawiałem z Biedronki 4x, trzy razy anulowali moje zamówienie bez podania przyczyny XD Tracisz 20 minut na zrobienie listy zakupów? A #!$%@? #!$%@? ANULUJEMY CI ZAMÓWIENIE I SIĘ NIE DOWIESZ DLACZEGO,
@czmaja a na jakiego maila do nich pisałeś? Wszelkie kontakty są page not found... Koleżanka zamówiła a zamówienie się w ogóle w aplikacji nie pojawiło a środki oczywiście pobrane...
Takie apki gdzie żadnych możliwości kontaktu nie ma mnie osobiście przerażają