Wpis z mikrobloga

@Rafal90: taaa kobieca.
Znam facetów, co dokładnie sprawdzają rozmowy swoich partnerek. Nie z zazdrości, po prostu z ciekawości, tak jak Ty patrzysz "o ciekawe co ktoś pisze na wykopie", oni "o ciekawe o czym sobie dziewczyny gadają".

@lubiegrzeski: u mnie powiadomienia pojawiają się zawsze. Może kwestia ustawień.

A co do czytania - jeżeli biorę do ręki tekefon męża (jak słusznie pisze @Nale czasem szybciej coś sprawdzić zaniast szukać swojego) to
  • Odpowiedz
@Templar: U mnie powiadomienie i dymek pokazują tylko kto wysłał wiadomość, nie pokazują treści. Tak miałam już domyślnie.

@agaja: "jeżeli biorę do ręki tekefon męża to jeżeli widzę jakąś rozmowę to nie czytam"

To ja może mam jakąś nadrozwiniętą umiejętność czytania bo jak widzę tekst, to choćbym się starała to jest on już przeczytany ¯\_(ツ)_/¯

"Maz jest dla mnie osoba, przed ktora nie mam sekretu"

Ja nie mówię, że ktoś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubiegrzeski: no to masz coś u siebie dziwnie ustawione, normalnie od razu widać całą wiadomość, w tym też na zablokowanym ekranie. Tak że jeśli uważasz, że po wyskoczeniu wiadomości nie da się tego nie odczytać to radzę nie wysyłać do przyjaciół rzeczy, których nie chciałabyś pokazać nikomu innemu, bo jak już wcześniej zostało to wspomniane, ktoś może pokazywać jakieś śmieszne obrazki znajomym i w tym momencie wyskoczy wszystkim Twoja wiadomość. Tak
  • Odpowiedz
@illa_a Ale wy ludzie macie problemy. Moim zdaniem telefon tak jak któraś mirabelka tu napisała nie jest twierdzą. Mój narzeczony normalnie korzysta z mojego telefonu jakby był jego i w drugą stronę, ja czasem korzystam z jego telefonu i nie robimy z tego niewiadomo czego xD
Za to mój były bronił swojego telefonu jak rycerz, a jak się później okazało miał powód bo wypisywał z laskami, niekoniecznie na niewinne tematy
  • Odpowiedz
Ale zwyczajne korzystanie z telefonu partnera? nie powinno być problemem.

Jeśli stresuje Cię jak twoja partnerka/partner bierze Twój telefon to coś jest nie tak z Waszym związkiem ¯_(ツ)_/¯


@Nale: stresowało by mnie nawet jakby mój własny klon korzystał z mojego telefonu/komputera, zbyt duże naruszenie bezpieczeństwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
nigdy nie zrozumiem tego że laska grzebie facetowi w telefonie, a on na to pozwala... przecież to posrane tak samo jak wspólne konta na fb.


@fizzly: Bo wiesz, zaufanie, czyli według nich kontrolowanie Ciebie i wszystkiego co robisz, co mówisz, co piszesz.

W drugą stronę, jak mężczyzna coś podejrzewa (nawet słusznie) to przesadna zazdrość jakby coś.

Tylko toksyczne panny tak robią, chciałyby facet wlepił się w nie jak w otoczenie.
  • Odpowiedz
@agaja: Nigdy nie masz pewności że nie czyta, może to być wersja dla ciebie. Ja np. nie pozwalam dziewczynie używać mojego telefonu nie dla tego że mam coś do ukrycia ale dlatego że szanuje osoby które do mnie piszą o swoich prywatnych sprawach i mogłyby nie chcieć żeby ktoś to widział.
  • Odpowiedz